Конкурс соціальних інновацій


03/24/2010 10:23
04/15/2010 17:00
Кращі громадські організації України змагатимуться за право представити своє місто на ІІ форумі соціальних інвестицій

З 23 березня по 15 квітня триватиме конкурс соціальних інновацій «Громадами до успіху». Метою конкурсу є відбір успішних практик громадських організацій та бізнес структур, які мають унікальний досвід вирішення актуальних проблем міст України.
Учасниками конкурсу можуть бути неурядові громадські організації та бізнес структури, що працюють у сфері корпоративно-соціальної відповідальності, зі всіх регіонів України.
Конкурс проводиться за чотирма напрямками:
• «Громадські ініціативи для вирішення суспільних потреб»
• «Адвокасі кампанії та лобіювання інтересів громади на місцевому рівні»
• «Євроінтеграція. Транскордонна співпраця»
• «Розвиток корпоративної відповідальності»

За результатами конкурсу будуть відібрані 16 «успішних практик». «Успішною практикою» може бути вдало реалізований проект, громадська ініціатива, програма. Критеріями успішної практики є відповідність до актуальних потреб громади, унікальність та інноваційність використаних методів та шляхів вирішення проблеми, конкретні наслідки, результати, користь для цільової групи. Проект має бути також взірцевим – тобто таким, що може бути використаним, як модель в інших містах, країнах» – зазначила Олена Яремко, голова МГО «Академія Української Молоді».

«Конкурс є масштабною спробою зібрати та представити у Львові кращий досвід громадських організацій України. Громадські організації не лише презентуватимуть на Форумі соціальних інвестицій власні напрацювання, але й по суті презентуватимуть здобутки їхнього міста у сфері розвитку громадянського суспільства» - зазначив Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секератріат ради» Львівської міської ради.
Переможці конкурсу отримають змогу безпосередньо презентувати власні здобутки в рамках ІІ Форуму соціальних інвестицій. Кращі практики будуть відзначені сертифікатами. Організаторами конкурсу є МГО «Академія Української Молоді» та відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, захід відбудеться за підтримки МФ «Відродження».
Дізнатись детальнішу інформацію про конкурс та завантажити аплікаційну форму можна на сайті ІІ форуму соціальних інвестицій www.fsi.org.ua.

Орест Форко

Bookmark and Share