22 травня - Європарад у Миколаєві


У рамках всеукраїнського проекту «Дні Європи» та за фінансовой й інформаційної підтримки МФ «Відродження» і Представництва Європейського Союзу в Україні низка українських міст підхопила ініціативу провести у себе Європейський парад. ВМГО «Європейська молодь України» – організатор цього заходу. Відкриття сезону відбулося 15 травня в Києві. Схвальні відгуки про нього прозвучали від Посла ЄС в Україні Жозе Мануела Пінту Тейшейра, старшого менеджера Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження», Дмитра Шульги та інших гостей.

Після цього естафету підхопить Миколаїв – тут Європарад відбудеться 22 травня.

Початок прапороносної ходи – на вулиці Радянській (біля McDonald’s), далі вона рухатиметься вздовж вул. Адміральської до пл. Леніна. Крім того, учасники долучатимуться і з вул. адм. Макарова, Шевченка, Потьомкінської, Великої Морської, Спаської та Нікольської.

Єднання України з великою європейською сім’єю продемонструє потужна, згуртована миколаївська молодь: студенти, школярі, представники молодіжних організації – переважно «ЄМУ», а також – численні гості.

Розважатимуть глядачів театр на ходулях, прапороносці, барабанщиці. При цьому, організатори готують багато цікавинок та сюрпризів – насамкінець, після завершення ходи, на Вас чекатиме захоплива шоу-програма (район «Російського академічного театру» та площі Леніна) за участі барабанщиць. У небо злетять жовті кульки – символи зірочок на прапорі ЄС, а зі спеціального «Глобуса» постане жива скульптура, символ Європи – жінка, прикрашена зірочками. Дійство завершиться веселими народними гуляннями з неодмінним куштуванням святкового калача!

Надія Петруньок,
прес-служба ВМГО "Європейська молодь України"

Ваше прізвище та ім`я: 
Надія Петруньок
ВМГО "Європейська молодь України"

Bookmark and Share