Проект "Центр Польсько-Української Співпраці" (Харківським осередком якого є "ФРІ" ) оголошує набір на 2 Серію Дистанційного Навчання!


06/22/2010
До участі у дистанційному навчанні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, державних адміністрацій, громадських організацій. Бажаючі пройти навчання повинні надіслати заповнену анкету до 28 червня 2010 р. (до 15:00).

Запрошуємо представників державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, громадських організацій до участі в міжнародній освітній програмі - дистанційному навчанні (через мережу Інтернет). Для учасників теж можливі навчальні візити до Польщі в рамках проекту «Центр Польсько-Української Співпраці».
Загальною метою проекту є зростання трансферу знань та добрих практик з краще розвинених регіонів (Польща) до менш розвинених (Україна). Прямою метою є створення польсько-української системи обміну знань і досвіду для державної адміністрації, громадських організацій та господарських суб’єктів, а також популяризація співпраці Польщі та України.
Конкурс оголошений для представників з Харкова та Харківської області, для людей які ще не проходили цього навчання.
Перша серія навчань триватиме від ЛИПНЯ 2010 РОКУ.
Деякі особи, які будуть відповідати критеріям (такі, як: успішність навчання, посада, галузь діяльності, вік та інші), братимуть участь в навчальних візитах до Красніка (Польща).
Бажано, щоб учасники дистанційного навчання мали дійсний закордонний паспорт, тоді вони будуть і кандидатами на навчальні візити до Польщі. Відсутність закордонного паспорту не є проблемою участі у навчанні. Він необхідний лише для можливості участі у візитах до Польщі.
Участь в проекті, дистанційне навчання, перегляд лекцій є безкоштовними. Під час навчального візиту до Польщі учасникам покриваються витрати та проїзд, харчування та проживання.
Методика дистанційного навчання потребує часу й проходить через спілкування в мережі Інтернет. Дистанційне навчання охоплює 12 тематичних пакетів:

1. Державна Адміністрація
2. Якість в адміністрації
3. Європейська інтеграція
4. Громадські організації та суспільна комунікація
5. Електронна адміністрація
6. Місцевий розвиток та екологія
7. Співпраця 3 секторів: адміністрації, бізнесу та неурядових організацій
8. Польсько-українська економічна співпраця
9. Підприємлива жінка (3 останні модулі стосуються господарчих справ)
10. Сучасні методи управління в адміністрації
11. Місцевий розвиток і суспільство
12. Екологічний туризм.
За результатами навчання учасники отримують сертифікати. Сертифікати є безкоштовними.

Дистанційне навчання проводиться в рамках проекту «Центр Польсько-Української Співпраці», який об’єднує по 14 осередків Україні та 2 у Польщі.

За попередні модулі 138 осіб з Харкова та Харківський області вже пройшли навчання, та більше 31 осіб безкоштовно відвідали з навчальними візитами Люблінське воєводство республіки Польща.

Заповнені анкети на участь в проекті й запитання приймаються до 28 червня 2010 р. (до 15:00) на електронну адресу: office@kharkiv.fri.com.ua (з поміткою ЦПУС). Анкета знаходиться у додатку до цього листа. Якщо Ви не маєте анкети, напишіть електронний лист – запит до організаторів.

Увага! Анкети не приймаються по факсу та якимось іншим шляхом.
Тільки у вигляді прикріпленого файлу по електронній пошті. В іншому випадку, анкета не буде взята до уваги.

Підтвердження до участі в проекті учасники отримають до 10 липня.

Осередком Центру Польсько-Української Співпраці в Харківській області є Харківська Обласна Молодіжна Організація «Фундація Регіональних Ініціатив».
Офіційний сайт проекту: http://www.cwpu.org/index_ua.php

Контакти:
Світлана Голубенко
Координатор проекту Центр Польсько-Української співпраці» в Харківській області тел.: 097-869-34-47 , E-mail: office@kharkiv.fri.com.ua

Підтримка надана Норвегією у формі дофінансування з коштів Норвезького Фінансового Механізму

ЁШ
Харківська ФРІ

Bookmark and Share