«Київські мафіозі» вийшли на полювання


7 серпня 2010 року активна молодь Києва змінила пейзаж розпеченого сонцем міста на прохолоду лісу та блакить водойми. На березі озера «Міністерка», неподалік Києва, відбулась «friendly mafia», організатором якої виступила ініціативна група «friendly mafia». Особливістю цього заходу була присутність великої кількості гравців з різних мафія-клубів. Як наслідок, гра стала ще цікавішою та непередбачуванішою , а «мафіозі» мали прекрасну можливість розширити коло знайомих.

Ігор Іванов, координатор проекту:
«Мафія - чудовий спосіб особистісного розвитку та хороша можливість поспілкуватися з новими унікальними людьми! То чому б не поширювати цю можливість і далі?»

Учасники зустрічі вдало поєднали гру із купанням та засмаганням, та смачні паузи не дозволили їм зголодніти.

Оля Йолкіна (учасник зустрічі):
«Зібратися з друзями та купою незнайомців посеред літа та поїхати за місто, скупатися у озері, пограти в мафію, що може бути краще :)? Відпочинок від міського шуму, спеки та дружня атмосфера - ось що ти неодмінно отримав би побувавши на цьому заході)»

Захід відзначився високим рівнем організації та дружньою атмосферою.

Тетяна Опанасенко (учасник зустрічі):
«Організація зустрічі була відмінною. Сподобалося і те, що всі учасники зустрічі змогли легко знайти спільну мову, не зважаючи на те, що деякі з них вже були давно знайомі, а інші прийшли на зустріч і майже нікого не знали. Дружня атмосфера робить дива».

«friendly mafia» - чудова нагода не лише пограти у найкращу інтелектуально-психологічну гру, але і відпочити на природі в оточенні друзів та однодумців.

Михайло Поляков (учасник зустрічі):
«Що може бути краще, аніж інтелектуальна розтяжка на природі в колі друзів та знайомих у спекотний суботній день. Все було супер!»

Довідка: Мафія - командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом, що моделює боротьбу поінформованих один про одного членів організованої меншості з неорганізованою більшістю. Зав'язка сюжету: жителі міста, знесилені від розгулу мафії, виносять рішення пересаджати у в'язницю всіх мафіозі до єдиного. У відповідь мафія оголошує війну до повного знищення всіх мирних мешканців міста.

З повагою,
ініціативна група «friendly mafia»

Кудрицька Анастасія
ініціативна група «friendly mafia»

Bookmark and Share