Розпочалось зголошення на табір-джамборі «Повстанська Ватра» 2010


10/07/2010 10:00
10/07/2010 10:00
Вже традиційно для себе, восьмий рік поспіль, Молодіжний Націоналістичний Конгрес напередодні Свята Покрови та Дня Українського Козацтва організовує молодіжний табір-джамборі “Повстанська ватра”. Цього року він відбудеться з 7 по 10 жовтня в урочищі Гутисько, Підгаєцького району, що на Тернопільщині.

Місце цьогорічного проведення «Повстанської ватри» вибрано не випадково. Адже саме Підгаєччина у результаті збройної боротьби ОУН і УПА стала одним із центрів національного руху опору в Галичині (1944—1952 відбулося 66 боїв і сутичок). Також на Підгаєччині відбувся останній в історії бій УПА — 14 квітня 1960 року (встановлено пам’ятний знак-хрест (жовтень 2007).

Програма «Повстанської ватри» являє собою поєднання фізичного та інтелектуального навантаження. Вона передбачає практичні заняття з табірництва, ряд лекцій з історії націоналістичного руху та основ громадської діяльності. Також на учасників чекають пейнтбол, туристичні змагання, спортивні ігри, вивчення народних та повстанських пісень, зустрічі з ветеранами УПА та цікава особливість цьогорічного табору – катання на конях. Завершенням кожного дня буде цікава і весела ватра.

«Повстанська ватра» дає змогу учасникам ознайомитись з життям та побутом воїнів УПА не з книжок, а з власного досвіду.

Щороку табір дає можливість сотням молодих людей, переважно студентів і старшокласників, побути в колі однодумців, обмінятися досвідом і планами на майбутнє. Такий формат заходу має суттєвий вплив на студентські і молодіжні організації, популяризує їх діяльність у сфері громадянської активності та патріотичного виховання.

Для участі у таборі необхідно:

- мати 16 років;
- до 1 жовтня заповнити та подати до оргкомітету "Картку-зголошення"(для осіб молодших 18 років обов’язковим є дозвіл батьків);
- виконати особистий та харчовий виряд;
- виконувати накази та розпорядження проводу табору;
- Прибути до 10 ранку 07.10.10 в м. Тернопіль до Катедри (10 хв. ходу від залізничного вокзалу м. Тернопіль)

Всі деталі щодо зголошення та проведення табору можна знайти на http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=4224

Марина Цапок
ФРІ
Причіплений файлРозмір
zholowenya_PV-10_1.doc39 КБ

Bookmark and Share