V Всеукраїнський з’їзд Спілки ініціативної молоді


2 жовтня відбувся V Всеукраїнський з’їзд Спілки ініціативної молоді

На з’їзді були розглянуті та заслухані звіти діяльності за 2009-2010 рр. Координаційної Ради та Виконавчого директора Ігоря Іванова. Учасники зустрічі обговорили проблеми та перспективи розвитку Спілки ініціативної молоді (СІМ), підсумували проекти за останній рік. Рішенням з’їзду було затверджено оновлену ІДЕОЛОГІЮ Спілки. Діяльність ком’юніті буде спрямоване на розвиток трьох напрямків: Творчість, Освіта та Інтелект. Структура керівництва складається з 3 гілок: Рада Ветеранів, Регіони та Лідери. Дані напрямки будуть координувати 3 особи, котрі будуть назначатися кожний квартал.
Координатором Спілки ініціативної молоді (СІМ) було обрано Олексія Чорного.

Головним завданням "СІМ" є створення простору для реалізації проектів молоддю, підтримка ініціатив, розвиток лідерських якостей. Для когось СПІЛКА стала можливістю розкрити себе як особистість, а для когось - частинкою життя, СІМ'єю! За 5 років своєї діяльності "СІМ пережила багато подій. Були і злети, були й падіння. Але найголовніше – вона продовжує дивувати країну своєю ІНІЦІАТИВНІСТЮ!

Історія створення

Спілка ініціативної молоді була заснована 2005 року. Її "батьками" стали 5 талановитих громадських діячів, котрі віддали багато зусиль для створення ком’юніті, яке й нині об'єднує енергійну, активну та творчу молодь України.
З того моменту й розпочалася історія надзвичайного об'єднання під назвою СПІЛКА ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ!

Важливі досягнення «СІМ»:

* Спілка ініціативної молоді «СІМ» зібрала найбільшу кількість номінацій в «Молодіжному рейтингу року» 2009 http://bit.ly/b9iGnr
* «СІМ» взяла активну участь у лобіюванні закону про студентське самоврядування, який зрештою і був прийнятий (Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо питань студентського самоврядування 19.01.2010 № 1798-VI)
* «СІМ» взяла активну участь у кампаніїї «Рік без молоді» http://bit.ly/bAYIJu
Як результат, колишнім міністром молоді і спорту Юрієм Павленко був підписаний Меморандум, який визнав провал «Року молоді», а Указ Президента виданий 6 січня 2010 року продублював невиконані позиції попереднього Указу.
* Серед СІМівців – депутати міських рад, молоді бізнесмени, молоді працівники корпорацій, бізнес-тренери, громадські діячі, керівники органів студентського самоврядування та об’єднань органів студентського самоврядування http://sim.org.ua/?page_id=888

* Окрім цього, Спілка ініціативної молоді організовує тренінги, школи, фестивалі для розвитку фізичного, духовного розвитку особистості та вдосконалення лідерських якостей: http://tinyurl.com/2acf4bj

Ігор Іванов:
«З'їзд - це збір активістів. Це дивовижна нагода з головою пірнути у вир позитивної енергії із зарядом бадьорості =)»
Це дійсно був простір, де панувала гармонія, домашня атмосфера, щирі усмішки, тепла компанія однодумців.

Кудрицька Анастасія:
«Головне, що я підкреслила для себе після з’їзду – не важливо чи підтверджено документально, що ти є СІМівцем, важливо, щоб ти душею відчував: Я Є ЧАСТИНОЮ СІМ!»

«Я молода та енергійна людина.
Я за Творчість, Освіту та Інтелект. І мені не байдужа доля моєї Батьківщини».
Якщо ТИ знайшов себе у рядках нашої ІДЕОЛОГІЇ, приєднуйся до нас!
Країна чекає саме на тебе!

З повагою,
Спілка ініціативної молоді, «СІМ»

Кудрицька Анастасія
Спілка ініціативної молоді, «СІМ»

Bookmark and Share