Конференція „Будуємо разом толерантне суспільство” в УКМА


10/23/2010 10:00
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції „Будуємо разом толерантне суспільство”, яка відбудеться 23 жовтня 2010 року в приміщенні Києво-Могилянської академії.

Конференція має за мету привернути увагу широкої студентської та викладацької спільноти до проблеми толерантності, аналізувати позитивний досвід міжкультурного спілкування, визначити шляхи перспективного вирішення проблеми; об’єднати зусилля студентів і викладачів, а також представників громадських та міжнародних організацій для створення можливості дискусій, поліпшення міжкультурного діалогу; сприяти пошуку шляхів налагодження міжкультурної комунікації серед молоді, створення толерантного клімату та інтеграції іноземних студентів в студентське середовище, пошуку нових форм роботи.

Напрямок роботи конференції: толерантність у системі ціннісних пріоритетів сучасного суспільства в сфері освіти, культури та релігії.

Під час конференції запланована панельна дискусія з різними експертами, перегляд кінофільму та робота в форматі „World café” (деталі в додатку).

До участі запрошуються молодь віком від 17 до 35 років, студенти, активісти молодіжних організацій, науковці, журналісти.

Захід проводиться в рамках проекту „Україна багатокультурна” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.

Додаткова інформація:
Світлана Гаращенко
ВМГО ”ФРІ”
frikirovograd@rambler.ru
0675202073

Марина Цапок
ФРІ
Причіплений файлРозмір
zakluchna_konferencia.doc65.5 КБ

Bookmark and Share