"Школа молодого політика" оголошує про новий набір учасників по Харківській області


10/27/2010 14:27
11/10/2010 17:00
Східно-Український Фонд розвитку демократії за підтримки Міжнародного Республіканського інституту запрошує взяти участь у IX Школі молодого політика. Якщо Вам від 17 до 33 років, Ви проживаєте у Харківській області і мрієте про політичну кар'єру, Вас чекає Школа молодого політика.

"Школа молодого політика" оголошує про новий набір учасників по Харківській області

Східно-Український Фонд розвитку демократії за підтримки Міжнародного Республіканського інституту запрошує взяти участь у IX Школі молодого політика.
Якщо Вам від 17 до 33 років, Ви проживаєте у Харківській області і мрієте про політичну кар'єру, Вас чекає Школа молодого політика.

Метою програми є підвищення рівня політичної освіти та створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій.

Школа буде проходити у вигляді тренінгів. На заняттях учасники Школи мають можливість отримати знання PR, політології, виборчого права, психології, конфліктології, політичного лідерства, необхідні для активної участі у політичному і громадському житті свого регіону і країни в цілому.
Навчання буде проходити в м. Харків з середини листопада 2010 року до січня 2011 року включно. Випускникам Школи буде видано спеціальний диплом. Заняття будуть проводити відомі та авторитетні політичні та громадські діячі, тренери і політологи у формі тренінгів по суботах та неділях.

Організатори: Харківська міська молодіжна організація «Східно-Український Фонд розвитку демократії» за підтримки Міжнародного Республіканського інституту.

Набір учасників проходитиме на конкурсній основі. Основними критеріями відбору стануть активність в політичному та громадському русі Харківщини, наявність потреби в отримання нових знань для підвищення професійності у політичній та громадській діяльності, бачення стратегії свого розвитку на декілька років.
Відбір учасників буде проходити за анкетними даними. Анкета додається. Заповнену анкету необхідно відправити на електронну адресу: yp-school@euddf.org.ua з позначкою в темі «Анкета на Школу молодого політика»

Останній термін здачі анкет 10 листопада 2010 включно до 17:00 години.

Для довідки:
Школа молодого політика проводиться у Харкові Східно-Українським Фондом розвитку демократії з 2002 року. За цей час випускниками стали сучасні молоді політики та активні громадські лідери Харківщини. Детальніше про школу дивіться за www.euddf.org.ua, http://vkontakte.ru/club7749797

Участь у Школі БЕЗКОШТОВНА!

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
(066) 988-89-79, (063) 590-61-23 – Поліна Абакумова, координатор проекту від «Східно-Українського Фонду розвитку демократії»

Поліна Абакумова
Східно-Український фонд розвитку демократії

Bookmark and Share