III Зимова Студреспубліка


01/10/2011 13:49
02/08/2011 13:49
Прийшла зима, вже майже відгомоніли зимові свята, ну а попереду, звісно, "III ЗимоваСтудреспубліка" (22-27 лютого 2011р., Карпати). У цьому році темою вже традиційної найбльшої інтелектуальної події зими стане "Команда майбутнього". Візьми участь у конкурсному відборі!

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки (чи інших республіканських проектів) будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, бізнесмени, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.
Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 4 повних діб за участю близько 80 осіб.
Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту "повного занурення", що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника.
Умови участі: Учасники відбираються серед представників цільової аудиторії шляхом конкурсного відбору на основі онлайн-реєстрації. Конкурс триває до 8 лютого 2011 року. До 11 лютого відбудеться оголошення результатів.
Кожен бажаючий матиме можливість за власний кошт залишитися та відпочити на території проведення (є гори зі снігом, витяги, прокат лиж, сауна, бар). Про це додатково та заздалегідь (до 10 лютого) треба повідомити організаторів.
Партнери: politiko.ua, expert.in.ua, tut.ua, gazeta.ua, газета «Молодь України».
За додатковою інформацією звертатися за тел.:
(066) 837-51-62 – к.ф.-м.н. Станіслав Стародуб, комунікатор проекту; (044) 529-13-75 – офіс
Деталі проекту та умови участі за посиланням: http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=1632
 

Банковские вклады, или депозиты  в финансовое учреждение Украины самый удобный способ хранения денежных средств.

Станіслав Стародуб

Bookmark and Share