SOS! Голосіївський ліс в Києві в небезпеці. Стартувала кампанія на захист лісу!


Проблема захисту національно-природних пам’яток нашої держави, екологічний стан навколишнього середовища – це питання, що стосуються кожної людини, адже це питання нашого здоров’я та дозвілля.

На жаль, є люди, які з причин недбалості або умисних дій для отримання вигоди, допускають занедбання і знищення парків та скверів.

На черзі загроза знищення нависла над Голосіївським лісом - одним з найкращих природно заповідних парків Києва, місцем для прогулянок, відпочинку та заняття спортом декількох десятків тисяч мешканців Голосіївського району. Зрештою, для багатьох Голосіївський ліс пов'язаний з визначними подіями в їхньому житті і вони не допустять знищення рідного парку.

На прохання місцевих мешканців київські демальянсівці взялися за вирішення цієї проблеми і розпочали адвокаційну кампанію на захист лісу. Перед нами постали два важливих завдання:

По-перше:

Вирішити питання природно-санітарного та екологічного стану лісу через написання звернень до влади та контролю за їх виконанням. Мешканці району і демальянсівці випагають проведення санітарного огляду лісу, лікування дерев, забезпечення регулярного повноцінного прибирання лісу, вивезення сміття та збільшення кількості сміттєвих баків.

По-друге:

Перешкодити вирубці лісу та несанкціонованій забудові на території лісу. Декілька років назад на території лісу вже спорудити посольство Республіки Кіпр, на сьогодні є загроза побудови 30-поверхового висотки поблизу прямо в серці парку! Мешканці страшенно занепокоєнні проблемами, що торкнулись їхньої рідного лісу, тому чи не єдиним порятунком для них є допомога Демократичного Альянсу, з його великим досвідом проведення адвокацінний кампаній та досягненням успіху у подібних ситуаціях.

Як прокоментувала наступні кроки координатор кампанії Ольга Мулярчук: «Разом з голосіївцями ми вже зібрали більше сотні звернень і відправили їх до районної адміністрації. На черзі ми плануємо продовжувати збирати підписи проти забудови, а також провести місцевий референдум та донести деталі даної проблеми до всіх жителів району. Друзі, мешканці Голосіївського районну вірять в нас! Тому успіх у справі нам гарантований.»

Ваше прізвище та ім`я: 
Оксана Роман
ВМГО "Демократичний Альянс"

Bookmark and Share