Кар’єрна конференція Talents Fair 2011 від найкращої молодіжної організації України AIESEC* та GRS Україна


03/10/2011
03/10/2011
10 березня 2011 року в приміщенні МІМ-Київ міжнародна молодіжна організація AIESEC в Україні спільно з компанією GRS Україна проведуть 5-у національну кар'єрну конференцію Talents Fair 2011.

Унікальність Talents Fair 2011 в тому, що учасники не лише отримають можливість представити себе ТОП працедавцям країни на ярмарку вакансій, але й дізнаються про стан ринку праці, перспективні напрями розвитку бізнесу тощо.

Такі компанії-учасники як L’oreal, Славутич, DTEK, Phoenix Capital, Procter & Gamble, Unilever, Mars, Ernst & Young, Kraft Foods, rabota.ua поділяться зі студентами і випускниками ВНЗ цікавими бізнес-кейсами зі своєї практики, а також розкриють секрети ідеального претендента на гідну посаду в крупній компанії.

Особливість заходу полягає в тому, що учасники кар'єрної конференції проходять ретельний відбір для участі в Talents Fair 2011. Максимальна кількість учасників – 120 кращих кандидатів зі всієї країни. Одним з обов'язкових критеріїв є участь в молодіжній організації або досвід роботи в громадській сфері.
Реєстрація відкрита до 2 березня 2011 року. Кількість учасників обмежена.

Форму реєстрації на конференцію можна знайти на сайті заходу: www.talentsfair.org.ua. Довідки за телефоном у Києві (044) 383 0 323.

Генеральний інформаційний партнер: obozrevatel.com.
Ведучий онлайн партнер: sostav.ua.
Головний медіа партнер: korrespondent.net.
Організаційні партнери: HRD, UAPR.
Інформаційні партнери: Talents Fair 2011: unistudy.org.ua, studnews.org.ua, education.ua, rabota.ua, career.ua, apravda.com, h.ua, sife.in.ua, riu.com.ua, botexpert.com.ua, growth.in.ua.

*За версією першого інформаційного студентського ресурсу StudNews

Клисакова Анастасія
AIESEC

Bookmark and Share