Відбувся вечір патріотичної пісні присвячений заснуванню Організації українських націоналістів (ОУН)


12 лютого в приміщенні ЛМГО "Українська молодь Христові", що у м. Львів, відбувся Вечір повстанської пісні, присвячений річниці заснування Організації українських націоналістів. Дійство здійснювалось у форматі бардівського вечора. Організаторами дійства були ЛОМГО "Студентське братство Львівщини", МГО "Молодіжний націоналістичний конгрес", МГО "Студентське братство імені Степана Бандери", ЛММГО "Студентське братство Львівської політехніки", ЛМГО "Українська молодь Христові".

3 лютого 2011 року виповнилося 82 роки з дня заснування Організації українських націоналістів (ОУН) — український громадсько-політичний рух, що ставив собі за мету встановлення Української соборної самостійної держави, її збереження та розвиток.
Дійство розпочалося із гімну України і короткої розповіді про діяльність ОУН впродовж ХХ ст. У вечорі взяли участь близько 70 людей різного віку. Особливістю заходу стало те, що більшість присутніх були у вишиванках.
На вечорі звучали пісні у виконанні Богдана Ляльки, Зеновія Медюка, Юрія Пирча та інших з репертуару гуртів Нічлава, Тартак, Рутенія, Скрябін, Плач Єремії тощо.
Окрім музики на цьому заході можна було почути також поезію на патріотичну тематику. Серед продекламованих були вірші Михайла Дяченка, Петра Сікорського та інших, а також були почуті проби пера присутніх.
«Після таких вечорів, де молодь збирається для того, щоб поспівати, вшанувавши цим одну із знаменних дат в історії українського народу, залишається тільки хороший настрій. Кожен вкладає щось своє у велику справу, в даному випадку – в пісню, а як відомо – саме пісня є незнищенним символом українського народу!» - сказав по закінченню вечора один із організаторів член ЛОО МНК Максим Кипілов.

Ваше прізвище та ім`я: 
Бень Андрій
МНК

Bookmark and Share