ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ – В КАФЕ!


До такого кроку звернулись організатори проведення регіонального конкурсу краси, кмітливості та таланту серед студенток «СтудМіс Волинь», запросивши представників ЗМІ та навчальних закладів на офіційну прес-конференцію в кафе «Аліса». Гості заходу сидять просто за спеціальним чином розташованими в окремому залі кафе столиками, пригощаючись кавою та чаєм, очікуючи початку проведення та зігріваючись морозного Дня Святого Валентина.

Так розпочалась 14 лютого 2011 року презентація молодіжного проекту, покликаного зібрати найкращих студенток України разом та організувати наймасштабніший конкурс краси, кмітливості та таланту СтудМіс України. Власне основна частина розмови звісно ж присвячена регіональному етапу, який відбудеться 15 квітня 2011 року в Палаці Культури Луцька о 15 годині. Слід зазначити, що проект відбувається за підтримки Луцької міської ради та Департаменту вищої освіти України.
Однак прес-конференція в кафе – не єдиний незвичний хід молодої команди організаторів, які окремо мали уже досвід роботи у різних сферах, а об’єднались в єдину команду зовсім нещодавно. На фіналі обласного конкурсу для одного із виступів буде запрошено лауреата кількох фестивалів, репера Артіка (Артур Солтанов), який представлятиме публіці авторські пісні. Фінал обласного конкурсу краси, кмітливості та таланту «СтудМіс Волинь» – 2011 проводитиметься за наступною конкурсною програмою: «Знайомство», «Бікіні», «Інтерв’ю», «Таланти», «Дефіле».
«СтудМіс України» не схожий на жоден інший конкурс, який проводиться в Україні. По-перше, для того, щоб стати СтудМіс України не достатньо бути лише красивою, або розумною – дівчина має гармонійно поєднувати всі три складові: красу, кмітливість та талант. По-друге, в СтудМіс немає жодних кастингів. Для того, щоб стати СтудМіс, треба вибороти титули СтудМіс ВНЗ та СтудМіс області, тому потрапити до фіналу випадкова дівчина не може. По-третє, СтудМіс конкурс дуже прозорий. Для його висвітлення підключено усі види ЗМІ, офіційний сайт http://studmis.com та групи в соціальних мережах, планується друк значної кількості поліграфічної реклами та засобів висвітлення перебігу подій.
Організаторами Конкурсу є Всеукраїнський Оргкомітет Конкурсу та обласні координатори. У Волинській області організаторами є оргкомітет в особі координатора Поліщука Віталія Леонідовича та Студентське інформаційно-консалтингове бюро ЛНТУ. За детальною інформацією та з усіх питань щодо конкурсу, партнерства, спонсортва, співорганізаторства тощо просимо контактувати за номером 066 302 07 57. Сайт конкурсу http://studmis.com. Команда організаторів відкрита та готова до співпраці. 

 

ВIТАЛIЙ ПОЛIЩУК
СтудМіс України
Причіплений файлРозмір
StudMist.pdf244.09 КБ

Bookmark and Share