Вдаримо знаннями по концепції!


З нагоди Дня рідної мови в Україні небайдужі волонтери міста Хмельницького завітали до середньої загальноосвітньої школи №18 ім. В.Чорновола і подарували бібліотеці десять брошур малинового кольору під назвою: «Зроби подарунок Україні переходь на українську!».

Сьогодні нова концепція міністерства освіти спрямована на посилення ролі російської мови в освітньому процесі, яка є нерідною для абсолютної більшості українців,
і тепер освітяни навряд чи в рамках освітнього процесу зможуть ефективно спонукати учнів до активного використання рідної мови в повсякденному житті.
Ми докладемо максимальних зусиль аби змінити ситуацію у мовному просторі адже переконані що подібні подарунки, у вигляді психологічних посібників з інструкцією щодо безболісного переходу у спілкуванні на рідну українську мову, актуальні в шкільній бібліотеці як ніколи. Саме знання та безпосереднє користування українською мовою може бути ефективною протидією та спротивом недолугій мовній політиці нинішньої влади,зазначив керівник акції - Олег Майданюк.

Ваше прізвище та ім`я: 
Олег Майданюк
небайдужих

Bookmark and Share