У Львові відбудеться четвертий Інженерний ярмарок кар'єри


02/27/2011 01:08
03/23/2011 00:00
23 березня 2011 року львівський осередок міжнародної студентської організації BEST проведе Інженерний ярмарок кар'єри

Це виставка провідних компаній-роботодавців, розрахована на студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок для початку своєї кар’єри. Компанії пропонують вакансії та стажування, а студенти спілкуються з їхніми представниками наживо. Студенти мають можливість заповнити та подати своє резюме безпосередньо в руки роботодавцю або запитати, як влаштуватися до них на роботу, та якими знаннями потрібно володіти. Для компаній-учасників ІЯК в 2011 році – хороша можливість для пошуку молодих та ініціативних працівників, які будуватимуть їхнє майбутнє. Також в рамках Ярмарку будуть відбуватися презентації компаній, інженерні змагання, тренінги, зустрічі з цікавими людьми, які власним прикладом показуватимуть як стати успішними, та багато інших цікавих подій
Завдяки позитивним відгукам про минулі Інженерні ярмарки кар’єри, великій кількості компаній різних сфер, а сьогодні – з інфодесків та плакатів, студенти вже знають, що на Ярмарку можна знайти гідну роботу, тому зараз активно готують свої резюме або остаточно визначаються з майбутньою професією.
Четвертий Інженерний ярмарок кар’єри відбудеться 23 березня 2011 року в IV корпусі Національного університету "Львівська політехніка".
Запрошуємо компанії та студентів взяти у ньому участь.
Деталі на сайті: http://ejf.com.ua
Більше про організацію BEST: http://best-lviv.org.ua

Іванна Кушнірук
BEST (Board of European Students of Technology)

Bookmark and Share