Семінар-Інтенсив із «Дихання: Холо-Ребефінгу» та Пранаям.


04/09/2011 11:00
04/10/2011 20:00
Холо-Ребефінг та Пранаями - це одні з найбільш ефективних і потужних методик психотерапії, самопізнання, особистісного та духовного зростання. Ці методики використовують здавна відомі людству унікальні можливості незвичних станів свідомості, і по суті являються певними сучасними варіантами пранаям (техніки контролю дихання) та холотропного дихання, що виконується під особливу музику, та шаманських практик.

Музика служить каталізатором переживань, допомагає зняти контроль розуму і викликати особливо глибинні переживання. І коли людина відкривається хвилі змін і відсторонюється від внутрішньої прив’язаності до звичного, відомому собі, починається зміна: розширення границь, нові розуміння та усвідомлення. Світ перестає бути зовнішнім - немає окремої форми, є нескінченна життєва сила. Думка розкривається в новій якості - в руслі розширення свідомості та усвідомлення життя.
Дані техніки дозволяють людині вийти за межі звичайного тунелю реальності, зняти блоки і заборони на рівні тіла і свідомості, позбутися від шаблонів функціонування розуму, відправитися в подорож по багатьом раніше недоступним станам трансцендентальної свідомості.
Кожен тренінг з транс персональної психології - це завжди особлива подорож у світ над особистісного, відкриття сили людського Духу, в просторі якого народжується нова якість власного життя - з більшою внутрішньою свободою та радістю.
Ідея даних методик дихання полягає в тому, що середньостатистична людина живе і діє на рівні набагато нижче своїх можливостей. Отримати доступ до свого істинного потенціалу і скористатися результатом - ось те завдання, що вирішується в ході даних дихальних практик.
Дізнатися більше про холо-ребефінг можна за посиланням: http://lightbreath.org.ua/holo-breathing
та переглянувши авторське відео http://vkontakte.ru/video7042013_159095492
Примітка. З метою уникнення конфліктів з власниками торгової марки «Холотропне дихання» в Україні, семінар носить назву «Дихання: Холо-Ребефінг». Про відмінності та переваги можна почитати на сайті http://lightbreath.org.ua/holo-breathing/kak-eto-rabotaet

Серед ефектів даних дихальних практик:
- Духовне зростання;
- Сильний оздоровчий ефект;
- Звільнення від накопиченого стресу, безсоння;
- Відмова від шкідливих звичок, нормалізація ваги;
- Позбавлення від комплексів та внутрішніх конфліктів;
- Підвищення життєвого тонусу;
- Творчі прориви;
- Отримання лідерських якостей;
- Впевненість у собі та умиротворіння.

Ведучий тренінгу:
Дмитро (духовне Yoddha) http://lightbreath.org.ua/myself
Відгуки з попередніх тренінгів:
http://lightbreath.org.ua/otzyvy

Вартість участі за два дні:
Лише 400гр. та з можливістю безкоштовної ночівлі для іногородніх і львів’ян.
У вартість також входить харчування: здорова їжа і чай.
Також діє гнучка система оплати:
Привів друга - знижка 50%, привів двох друзів - береш участь безкоштовно (за умови, що друг уперше відвідує даний семінар-інтенсив). Якщо у Вас немає можливості відвідати повністю - можете прийти тільки на один день (-50% вартості), але для більш глибинного досвіду рекомендується залишитися на два дні та з ночівлею.
Час проведення семінару:
1-й день 9.04.2011: з 11.00 до 21.00г.
2-й день 10.04.2011: з 10.00 до 20.00г.

Увага!
Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету ( http://ihl.org.ua/books/holorebefing_anketa.doc ) та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 08.04.2011р.
Після реєстрації буде повідомлено місце проведення.
Організатор:
Єкімов Станіслав
Телефон для довідок:
+38(067)6705028; +38(063)2411812
ВКонтакті: http://vkontakte.ru/events.php#/event25158429

Єкімов Станіслав
ІГЛ
Причіплений файлРозмір
holorebefing_anons_09-10.04.pdf46.93 КБ
holorebefing_anketa.doc48 КБ

Bookmark and Share