Ні дощ, ні сніг, ні вітер на завада для досягнення мети…


28 березня повернулися додому, до Львова, учасники «Екстремального сплаву на катамаранах» по річці Дністер. Сплав 25-27 березня 2011року організовували ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) та клубом «Файні мандри» за підтримки ЛОДА.

Сплав відбувається вже впродовж трьох років, кожної весни наприкінці березня. В черговий раз молоді люди вирішують перевіряти свої сили в незвичних для пересічної людини умовах, в потоці весняної річки.

Цьогоріч природні умови випробовували молодь, яка прямувала Дністром на чотирьох катамаранах, лише два з них досягли кінцевої точки - села Заліщики,. Два інших плавзасоби, за браком часу, мусіли чалитись в Устечку.

В п’ятницю, 25 березня, команда учасників зі Львова вирушила до початкової точки, міста Галич. Було сонячно, але водночас і вітряно.

Для деяких учасників такі речі, як сплавляння, ночівля в наметах, готування їжі на багатті були першими в їхньому житті екстрім-досвідом. Проте кожен мандрівник поставив собі за мету пройти маршрут і виконати завдання сплаву. Учасники, для яких відвідування подібних заходів є звичною справою, допомагали новачкам у набутті досвіду активного відпочинку.

«Вперше у своєму житті ночував у наметі, коли на дворі сніг. Друзі по команді давали хороші поради, щоб залишитися здоровим за таких незвичних умов.» - сказав один із учасників сплаву, член ЛОО МНК Віталік Карпець.

Погода вирішила не шкодувати сміливців. Кожної хвилини вона випробовувала їхню витривалість: дощ, вітер, сніг, мороз. Промокли, але залишилися задоволеними, бо пережиті емоції та враження від поїздки ще надовго залишаться в пам’яті.

«На природі виявляється здатність людини працювати в команді, її лідерські задатки та здатність приймати рішення, а особливо за тих погодніх умов, які супроводжували нас впродовж вихідних. Сплав - це той вид відпочинку в якому виховується сила тіла та духу», - сказав по завершенні сплаву один з організаторів, член ЛОО МНК Андрій Бень.

Прес-служба ЛОО МНК

Ваше прізвище та ім`я: 
Іванка Сторожук
МНК

Bookmark and Share