Новий формат дебатування


04/16/2011 09:30
04/16/2011 17:00
Громадська організація «Нове бачення» запрошує усіх бажаючих на дебатний турнір для учнів середніх шкіл, що відбудеться у м. Дніпропетровську 16 квітня.

Загальна тема турніру: "Розвиток космосу в сучасних умовах: переваги та ризики".

Конкретна тема дебатних раундів буде повідомлена 16 квітня. Крім того, дебатні команди будуть сформовані безпосередньо на початку турніру шляхом жеребування, що надасть учасникам можливість навчитися командній співпраці, конструктивному обговоренню поставленої проблеми та шляхам пошуку спільних рішень.

Це перший дніпропетровський турнір, взяти участь у якому зможе не тільки уже сформована команда, а й будь-який учень, який знає, що таке дебати. У разі необхідності, ми допоможемо розібратися у тонкощах формату ціннісних дебатів Карла Поппера та надамо можливість спробувати власні сили у мистецтві аргументації та красномовства.

Команди візьмуть участь у дебатах українською та англійською мовою. У межах турніру відбудеться тренінг та 3 дебатних раунди.
Чекаємо Вас 16 квітня о 9-30 у гімназії № 12 за адресою: пр.Пушкіна, 75, м. Дніпропетровськ.

Для участі необхідно зареєструватися до 14 квітня: http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDM4Z29nYmlDOXN2N3E1dGV0...

Тетяна Попад'їна
Нове бачення

Bookmark and Share