Еко-мода до відкриття “Зеленого тижня”


Показом екологічної моди відкриє “Зелений тиждень” команда проекту «День Землі - 2011. Лісова казка».

11 квітня, 15.00 год., м. Київ., Водно-інформаційний центр, вул. Грушевського, 1В.

Показом екологічної моди відкриє “Зелений тиждень” команда проекту «День Землі - 2011. Лісова казка». Українські красуні на зеленій доріжці продемонструють колекцію “Дикий простір” із натуральних матеріалів відомої української дизайнерки Олесі Теліженко. Попередню згоду на участь у показі еко-моди дали гурти SMS та АртурБоссо & Ladies .

Захід присвячений відкриттю еко-фестивалю до Дня Землі, який триватиме із 11 до 17 квітня у різних галереях, музеях, парках та інших місцях, та поєднає мистецько-практичні заходи екологічного характеру. Завершиться “Зелений тиждень” 17 квітня яскравим святкуванням Дня Землі у Маріїнському парку із залученням театральних колективів, які будуть втілювати в життя “Лісову казку”.

Урочисто відкриють захід Культурний аташе Посольства США Сьюзан Кліарі та менеджер проекту «День Землі - 2011. Лісова казка» Анна Сорока.

Захід закінчиться органічним фуршетом від “ОрганікЕра”.

2011 рік проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком лісів для підвищення обізнаності з питань сталого використання та збереження всіх типів лісів. Саме тому цього року традиційний День Землі планується приурочити до теми лісів. Святкування буде об’єднано темою «Лісова Казка». Основою даного проекту є проведення серії мистецьких заходів екологічного спрямування та проведення фестивалю з нульовими викидами парникових газів, підрахунок кількості викидів CO2 від заходу та їх компенсація.

Ваше прізвище та ім`я: 
Ірина Миронова
Зелена Хвиля

Bookmark and Share