Триває реєстрація на форум кар'єри "Career Start 2011"


05/25/2011 10:00
25 травня в Києві, у конференц-залі компанії Foxtrot-IT, пройде форум кар'єри "Career Start 2011", організатором якого є міжнародна організація AIESEC.

«Career Start» це одноденна конференція, націлена на підготовку студентів до працевлаштування, написання резюме, проходження відбору та розуміння функцій маркетолога і фінансиста в міжнародній компанії.

Участь у форумі безкоштовна, за попередньою реєстрацією, яка відкрита на сайті до 24 травня.

Формат проекту передбачає виступи представників провідних компаній, які розкажуть про роботу у власних відділах маркетингу, фінансів, аудиту та реклами. Керівник департаменту організаційного розвитку "Coca-Cola Beverages Limited" Єлизавета Шибанова та спеціаліст відділу навчання та розвитку Ганна Толмачова проведуть майстер-клас з написання резюме. Також у кожного учасника буде хороша можливість задати запитання представникам відразу трьох компаній: KPMG, Kraft Foods і Adidas під час панельної дискусії.

Крім цього, учасники будуть поділені на два потоки: потік маркетингу і потік фінансів, де зможуть дізнатися про роль фінансистів і маркетологів в компанії, а також про основні тренди в цих напрямках.

Останні новини проекту завжди на офіційному твітері: @Career_Start і на сайті: http://careerstart.aiesec.kiev.ua/,

Час і місце проведення:
25 травня 2011, c 10.00 - 17.00
Foxtrot-IT (адреса м. Київ, вул. Дорогожицька 1)
Кількість місць обмежена. Вхід Безкоштовний.

Генеральним партнером проекту є KPMG, розвиваючим Adidas, офіційним Kraft Foods, активний партнер – Coca-Cola Beverages Limited, соціальний партнер – «Булкин», чайний партнер –Tess. Інформаційне медіа – партнерство надають : osvita.ua, startjob.com.ua, unistudy.com.ua, careerguide.com.ua, studnews.org.ua, rabota.ua, education.ua, career.ua, i-o.kiev.ua, 5baliv.com, studportal.net.ua, compas.in.ua, botexpert.com.ua, begun.ua, hh.ua, apravda.com, obozrevatel.com, job.ukr.net, sostav.ua, osvita.com, parta.com.ua, mediapro.com.ua, ratata.com.ua, platfor.ma, superjob.ua.

AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, яка об'єднує активну молодь в 111 країнах світу. Члени організації - це студенти і випускники, які кожен день розвиваються на професійному та особистісному рівні на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть і знають, як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації в Києві: www.aiesec.kiev.ua

За додатковою інформацією звертайтеся:
Малоштан Гліб, PR менеджер "Career Start"
+38 093 017 83 92
hleb.maloshtan@aiesec.net

Малоштан Гліб
AIESEC

Bookmark and Share