Кому цікаво дізнатися більше про Ноя (всі мали би знати, що таке Біблія)


05/21/2011 01:49
Хотілося би поговорити про те, що сталося колись після потопу на землі. Про це можна почитати у книзі, яка всім чудово відома, а саме - це Біблія.

Хотілося би поговорити про те, що сталося колись після потопу на землі. Про це можна почитати у книзі, яка всім чудово відома, а саме - це Біблія. Гадаю, небагато людей знає, що у Ноя було кілька синів: це Сим, Хам та Яфет. Після того, як вода зійшла, Ной народив багато дітей, які пізніше й заселили землю (фактично, ми теж нащадки саме Ноя).

Проте скоро виявилося, що люди так і не змінилися після потопу - залишилися такими самісінькими, як були й до того. Найбільш відомим в ті часи був чоловік на ім'я Німрод - це надзвичайно мужній, сильний та дуже спритний чолов'яга, який просто обожнював полювати на всіляку дичину. Це, звісно, аж ніяк не погано, адже в цьому теж є користь та необхідність: людям потрібне м'ясо, щоб їсти, і, окрім того, хтось же мав убивати хижих звірів. Коли Німрод полював, він завжди брав із собою багато людей, які пізніше говорили про нього такі слова: «Сильним звіроловом перед Господом» (це про Німрода). Проте це були порожні слова, бо Німрод анітрохи не любив Бога. Гадаю, що кожен, хто почав це читати, захотів дізнатися, що ж сталося далі - у цьому вам допоможе дитяча ілюстрована біблія. Просто зайдіть на сайт та пошукайте історії про те, що було після потопу. Усім гарної розвідки та вдало повчитися!

Коконецький Андрій

Bookmark and Share