Відкрий для себе стажування в Азії разом із “Your Asia”


06/27/2011 09:30
27 червня 2011 року в Національному музеї народної архітектури та побуту в Пирогово пройде соціальний проект Your Asia, метою якого є поширення ідей міжнародної толерантності, знайомство з культурними надбаннями різних Азіатських країн, та доступ до волонтерського руху активної молоді України через програму міжнародних стажувань від AIESEC. Участь у події безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Основним заходом буде одноденна конференція, в якій візьмуть участь біля 200 студентів. Захід буде проходити у форматі квесту, протягом якого будуть проводитись різноманітні ігри/тренінги/симуляції для молоді, що цікавиться саморозвитком, міжкультурною комунікацією, впливом різних культур на життя людини і хоче реалізувати свій потенціал через можливість поїхати на стажування у одну з країн Азії – Індія, Туреччина, Китай, тощо. В інтерактивній формі учасники ознайомляться з волонтерством, стажуваннями в Азії та випробують власні командні, лідерські якості.
По закінченню освітньої частини програми відкриється фестиваль культур Global Village. Презентації національної музики, страв та традиційного одягу азійськими стажерами AIESEC створять незабутній вечір для учасників квесту. Кращій представник проекту “Your Asia” отримає можливість долучитись до досвіду міжнародних стажувань AIESEC безкоштовно.
Дата: 27 травня 2011
Місце: Музей під відкритим небом Пирогово
Останні новини проекту завжди на офіційному сайті: www.yourasia.aiesec.kiev.ua

Нас підтримують: Генеральний Інтернет Партнер – job.ukr.net, Генеральний Інформаційний партнер - obozrevatel.com, а також sostav.ua, education.ua, growth.in.ua, unistudy.org.ua, ukr.net, superjob.ua, begun.ua, botexpert.ua, hh.ua, startjob.com.ua, ubr.ua, studnews.org.ua, xvatit.com, gloss.ua, platfor.ma, lsd.kiev.ua.
AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, яка об'єднує активну молодь в 111 країнах світу. Члени організації - це студенти і випускники, які кожен день розвиваються на професійному та особистісному рівні на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть і знають, як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище

Офіційний сайт організації в Києві: www.aiesec.kiev.ua

Малоштан гліб
AIESEC

Bookmark and Share