«Літо-2011» на території міста Білгорода-Дністровського


20 липня 2011 року в приміщенні виконкому міської ради проведено чергове засідання координаційної ради служби у справах дітей під головуванням заступника міського голови Бондаренко В.І. На засіданні заслухано та обгорнено інформацію начальника служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради Бабич Т.В. про хід проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2011».

Дана операція включає здійснення заходів щодо організації повноцінного відпочинку, оздоровлення та дозвілля дітей, запобігання бродяжництву, жебракуванню та профілактики негативних явищ серед дітей під час літніх канікул.
Протягом першого літнього місяця дітям надано можливість отримати послуги з відпочинку. Так, в період з 01 по 29 червня працювало 13 пришкільних оздоровчих таборів. За інформацією відділу освіти забезпечено відпочинком 2438 дітей шкільного віку, в т.ч. 1031 дитина пільгової категорії. Крім того, оздоровчі послуги в КО «Сонячний берег» смт. Сергіївка надано 20 дітям.
З метою здійснення контролю за умовами проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, службою у справах дітей проведено 10 рейдів та обстежено 58 сімей. За результатом проведених рейдів до відділу КМСД МВ ГУМВС України в Одеській області направлено клопотання щодо притягнення 1 матері до відповідальності по ст.184 КУпАП за невиконання обов’язків щодо виховання 2 дітей.
За вказаний період:
випадків бродяжництва дітей на території міста та курортної зони не виявлено;
випадки вилучення дітей з сімей відсутні;
зафіксовано 2 випадки вчинення батьками насильства відносно дітей.
За аналогічний період минулого року виявлено 2 дітей, з них 1 дитину вилучено з сім'ї та 1 дитину, схильну до бродяжництва, з вулиці.
Слід відмітити налагоджену співпрацю служби у справах дітей та відділу КМСД Білгород-Дністровського МВ УМВС України в Одеській області. Так, за вказаний період проведено 4 спільних рейди з працівниками відділу. З метою оперативного виявлення та вилучення з громадських місць дітей, які вживають алкогольні напої, порушують громадський порядок проведено два рейди у вечірній та нічний час. Обстежено 10 громадських місць, перевірено бари, літні площадки, парки, вокзали, базари на території міста та смт. Затока.
За інформацією начальника відділу КМСД Білгород-Дністровського МВ ГУМВС Шевченко Г.Т. :
розкрито 6 злочинів, вчинених неповнолітніми (з них 1 – по місту, а саме крадіжка в дитячому оздоровчому закладі «Богатирьонок» смт. Сергіївка);
складено 37 адміністративних протоколів, а саме:
виявлено 10 фактів вживання алкоголю неповнолітніми (складено 10 протоколів за ст. 178 КУпАП);
14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності по ст. 184 КУпАП за невиконання батьками своїх обов’язків;
виявлено 7 фактів продажу спиртних напоїв неповнолітнім, складено адміністративні протоколи по ст. 156 КУпАП;
розшукано протягом доби 2 неповнолітніх, які самовільно залишили дитячий заклад оздоровлення.
На даний час служба у справах дітей та відділ у справах сім'ї та молоді організовують підбір дітей на оздоровлення до ПДЗОВ «Алые паруса» смт. Затока, яке відбудеться з 06 по 26 серпня.
Виходячи з вищевикладеного, та з урахуванням заходів, затверджених рішенням виконкому міської ради «Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2011», запропоновано проект рішення координаційної ради, який прийнято за основу.
Міська профілактична операція «Літо – 2011» продовжується.
Згідно порядку денного засідання координаційної ради проведено профілактичну роботу з батьками дітей щодо виконання ними батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дітей. Стосовно трьох батьків прийнято рішення про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.
Начальник служби у справах дітей Т.В. Бабич

Ольга Бондаренко

Bookmark and Share