Системні сімейні розстановки за Б. Хелінгером м. Львів Іщенко Ірина


09/10/2011 11:00
Тренінговий Центр "ТОТЕМ" Школа риторики й ораторства АҐРУС запрошують на тренінг "Скажи своєму життю - ТАК! (системні сімейні розстановки за Б. Хелінгером) 10.09.2011 м. Львів.

Ведуча: Іщенко Ірина Анатоліївна (Київ), директор «Інституту Сучасної практичної психології», президент «Української Асоціації Системних розстановок», магістр психології; сертифікований фахівець IAG WISL (Німеччина) у галузі системних розстановок за методом Берта Хеллінгера; позитивної психотерапії, гіпнотерапії Мілтона Еріксона.

У ПРОГРАМІ:
• Пошук причин сімейних конфліктів та шляхи їх вирішення.
• Ієрархія сімейних та родових відносин (порядки любові).
• Відносини між батьками та дітьми. Прийняття батьків.
• Виявлення переплетень у сімейної історії (коли одна людина, сама того не усвідомлюючи, живе життям іншої);
• Робота із перейнятими почуттями і симптомами захворювань.
• Смерть і її вплив на сім'ю. Прийняття смерті близьких. Незавершені відносини з померлими.
• Ненароджені і рано померлі діти. Їх вплив на взаємини в парі і сім'ї.
• Відносини у парі. Любовні трикутники.
• Конфлікти між поколіннями та можливі шляхи їх вирішення.
• «Знаюче поле» (робота з важкими, заплутаними відносинами в сім'ях).
• Пошук оптимальних рішень для сімей, де є діти від різних партнерів.

Кожен з нас - ланка ланцюга свого покоління. Але часом нам доводиться, на власний подив, «платити за борги» наших предків. При цьому у кожного є можливість повернути свою свободу і уникнути фатальних повторень у нашій сімейній історії, усвідомивши складні переплетення у власній родині.
Семінар призначений для тих, хто втомився від ситуацій, які регулярно повторюються, страждає від нестачі енергії та неможливості знайти своє місце в житті, хто хоче усвідомити причини своїх невдач і хвороб, готовий розширити розуміння світоустрою.
Наполовину ми складаємося із наших батьків, на чверть із бабусь і дідусів, на одну восьму із прабабусь і прадідусів. У спадок від них ми отримуємо не тільки своє тіло, колір очей і характер, а й саму Долю, яка нерозривно пов'язана з долями наших предків.
У Вас є унікальна можливість дізнатися більше про свою родову систему. Побачити місця енергетичних блоків та переплетень.
Це тренінг для тих, хто хоче розібратися в собі, усвідомити родові корені проблем, поліпшити стосунки із близькими, знайти рішення у складних життєвих ситуаціях, подолати кризи любові і знайти щастя.
В результаті проведеної роботи буде можливість створити образи-рішення і за допомогою розстановок вивільнити потужні сили, які стануть ресурсом для бажаних змін. Все це дозволить за короткий час вирішити проблеми і закласти хороший фундамент майбутнього.

Початок заходу: 10.09.2011р. 11:00 год.
Вартість: 500 грн. (клієнт), 100 грн. (замісник)
Місце проведення: Пр. Чорновола, 45а
УВАГА! ЗАПИС ПРОВОДИТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ЗА ТЕЛЕФОНОМ: +38 (096) 254 10 72
Кількість місць обмежена.

Єкімов Станіслав

Bookmark and Share