НЛП - Практик з Анною ПРИНЦ


10/01/2011 10:00
10/02/2011 18:00
Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує: НЛП - Практик з Анною ПРИНЦ м. Львів. 01-02.10.2011р. 01.10.2011 на 10.00год. БЕЗКОШТОВНА 1.5год ПРЕЗЕНТАЦІЯ!

Анна Принц - M.A. NLP, сертифікований тренер міжнародної категорії "Trainer NLP" - Erickson University International (Canada, Vancouver; Certified trainer NLP PhD Мерелін Аткінсон), сертифікований тренер НЛП (PhD Фрэнк Пюселік, META International Inc., PhD Всеволод Зеленін). Навчалася у засновника провокативної терапії Френка Фаррелли, також у MA NLP Анни Евстаратової і канд. псих. наук, доцента Катерини Мілютіної; PhD Френка Карделла (США), Дена Брулле (США, дихальна психотерапія), Сімор Кобліна (США, холістична психотерапія), В'ячеслава Гусєва (Україна, гештальт-психотерапія), Олени Колобовнікової (Україна, казкотерапія), канд. псих. наук Василя Косика (України, НЛП) та ін. Сертифікований тренер Української Академії Тренінгу. Також Київський інститут соціальних та культурних зв'язків ім. Святої кн. Ольги, психолог Київського інституту фізичної культури і спорту (кандидат в майстри спорту).

Завдяки НЛП Ви зможете: Вирішити свої проблеми будь-якого характеру (особисті, сімейні, робочі); отримати навички успішної комунікації (встановлення довірчих відносин з будь-яким співрозмовником чи партнером); вміти зчитувати невербальну інформацію з особи; змінювати свій стан та свого партнера; вибудовувати мову для швидкого і легкого досягнення розуміння; поліпшення або знаходження міжособистісних відносин; збільшення доходу; кар'єрний ріст; взаєморозуміння в сім'ї та інше.

Сертифікована Програма на 8 модулів включає в себе:

1 модуль. База ефективної комунікації. Встановлення довірчих відносин з будь-якою людиною, зчитування невербальної інформації та робота зі станами своїми й інших людей. Фіксація позитивних і нейтралізація негативних станів.

2 модуль. Лінгвістичні моделі спілкування їх порушення і можливість змінити свою структуру мови для розуміння в комунікації. Питання дозволяють зрозуміти іншу людину. Можливість протистояти маніпуляціям. Робота з цілями – їх побудова для отримання гарантованого результату. Звільнення від шкідливих залежностей (їжа, куріння і т.д.).

3 модуль. Відстеження рамок сприйняття та їх зміна для отримання задоволення від життя. Усвідомлення власної місії - хто Я і Куди йду? Переривання шкідливих не потрібних патернів поведінки, звичок.

4 модуль. Робота на лінії життя з минулими проблемами, несучими наслідки з дитинства у сьогодення, моделювання майбутнього.

5 модуль. Робота з внутрішньо-особистісними конфліктами на несвідомому рівні і досягнення гармонії усередині себе.

6 модуль. Наші переконання і вірування - що нас рухає, а що зупиняє? Усвідомлення і зміна переконань!

7 модуль. Мілтон модель - навіювання та маніпуляції. Ваш успішний патерн навчання. Причинно-наслідкові зв'язки, можливість їх знаходження та отримання бажаного результату.

8 модуль. Новий код НЛП - робота зі зміненим станом свідомості, швидке його досягнення для вирішення будь-яких завдань.

В кінці Ви маєте змогу отримати міжнародний сертифікат з NLP від УАТ!!!

Вартість участі за два дні:
Для одного - 550гр. Із другом - по 500гр, 5 друзів - безкоштовно. В день початку - 600гр.
У вартість входять кава-брейки. Можливе також поселення для іногородніх.
Час проведення тренінг-семінару:
01-02.09.2011 з 10.00 до 18.00 (включно з безкоштовною презентацією)
За адресою:
м. Львів, пр. Чорновола 45а (Львівський Езотеричний Центр)
Увага!
Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http://ihl.org.ua/books/anketa_na_NLP.doc)
та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 28.09.2011р.
Організатор:
Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).
Телефон для довідок:
+38(067)6705028; +38(063)2411812
ВКонтакті зустріч: http://vkontakte.ru/event30347840
ВКонтакті повний опис: http://vk.com/club10438830

Єкімов Станіслав
ТЦ «ТОТЕМ»
Причіплений файлРозмір
anketa_na_NLP.doc39.5 КБ

Bookmark and Share