Семінар-Інтенсив із «Дихання: Холо-Ребефінгу» та Пранаям.


12/03/2011 12:00
12/04/2011 21:00
Тренінговий Центр «ТОТЕМ» презентує: Семінар-Інтенсив із «Дихання: Холо-Ребефінгу» та Пранаям. м. Львів. 03-04.12.2011р.

Холо-Ребефінг - це вдосконалені техніки холотропного дихання та ребефінгу, і є однією з найбільш ефективних і потужних методик самопізнання, особистісного та духовного зростання. Про переваги, відносно оригінального методу С. Грофа можна прочитати на сайті http://lightbreath.org.ua/holo-breathing/kak-eto-rabotaet
Холо-Ребефінг увібрав в себе найкраще з дихальних технік та методів, відомих на даний момент. Дані методики використовують здавна відомі людству унікальні можливості незвичних станів свідомості, і по суті являються певним сучасним варіантом пранаям (техніки контролю дихання), що виконується під особливу музику, та шаманських практик. Музика служить каталізатором переживань, допомагає зняти контроль розуму і викликати особливо глибинні переживання. І коли людина відкривається хвилі змін і відсторонюється від внутрішньої прив’язаності до звичного, відомому собі, починається зміна: розширення границь, нові розуміння та усвідомлення. Світ перестає бути зовнішнім - немає окремої форми, є нескінченна життєва сила. Думки розкриваються в новій якості - в руслі розширення свідомості та усвідомлення життя.
Дані техніки дозволяють людині вийти за межі звичайного тунелю реальності, зняти блоки і заборони на рівні тіла і свідомості, позбутися від шаблонів функціонування розуму, відправитися в подорож по багатьом раніше недоступним станам трансцендентальної свідомості.
Ідея даних методик дихання полягає в тому, що середньостатистична людина живе і діє на рівні набагато нижче своїх можливостей. Отримати доступ до свого істинного потенціалу і скористатися результатом - ось те завдання, що вирішується в ході даних дихальних практик.
Структура проведення дихальних сесій передбачає мінімальне втручання в сам процес дихання; створюються усі умови, для того, щоб дихаючий міг зняти контроль розуму і пізнати себе, занурюючись в потік переживань. І коли людина відкривається хвилі змін і відсторонюється від внутрішньої прив'язаності до звичного, відомому собі, починається зміна: розширення кордонів, нове розуміння і усвідомлення .
Дізнатися більше про холо-ребефінг можна за посиланням: http://lightbreath.org.ua/holo-breathing
та переглянувши відео http://lightbreath.org.ua/info/video/rasshiryaya_soznanie

Серед ефектів даних дихальних практик:
- Духовне зростання;
- Сильний оздоровчий ефект;
- Звільнення від накопиченого стресу, безсоння;
- Відмова від шкідливих звичок, нормалізація ваги;
- Позбавлення від комплексів та внутрішніх конфліктів;
- Підвищення життєвого тонусу;
- Творчі прориви;
- Отримання лідерських якостей;
- Впевненість у собі та умиротворіння.

Ведучий тренінгу:
Дмитро (духовне Yoddha) http://lightbreath.org.ua/myself

Відгуки з попередніх тренінгів:
http://lightbreath.org.ua/otzyvy

Вартість участі за два дні:
Лише 400гр. з можливістю ночівлі для іногородніх і львів’ян.
У вартість також входить харчування: здорова їжа і чай.

Час проведення семінару:
1-й день 04.12.2011: з 12.00 до 22.30г.
2-й день 05.06.2011: з 10.00 до 20.30г.

Увага!
Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету (http://ihl.org.ua/books/holorebefing_anketa.doc) та надіслати за адресою stas_y@ukr.net до 01.12.2011р. Оскільки зал утеплений, к-ть місць обмежена.
Місце проведення повідомляється лише після реєстрації.
Організатор:
Єкімов Станіслав (керівник ТЦ «ТОТЕМ»).
Телефон для довідок:
+38(067)6705028; +38(063)2411812
ВКонтакті: http://vkontakte.ru/event32358947

Єкімов Станіслав
ТЦ «ТОТЕМ»

Bookmark and Share