Фандрейзинг – це серйозно


З 2 по 3 грудня, 2011 року, в приміщенні Ставропігійського ліцею відбувся унікальний тренінг для зацікавленого населення, з науки по залучення ресурсів – фандрейзингу.

Захід проходив на базі громадської організації «Посол Плюс». «На сьогодні навчання фандрейзингу може і повинне суттєво допомогти кожній ініціативній людині, кожному зацікавленому громадянину, досягти успіху з реалізацією власних починань та ініціатив» - зазначає голова ГО «Посол Плюс», заступник голови ЛОО ВМГО «Молоді регіони» з соціальних питань, Леся Олексюк. - «Тому, ми повинні допомагати людям досягти потрібних вершин».
Головною дійовою особою заходу став запрошений тренер з фандрейзингу, екс-директор Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», автор 15 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, Руслан Краплич. Протягом усіх двох днів, ним були проведені майстер – класи та бізнес – ігри, завдяки яким, кожен з учасників навчання суттєво поповнив свій багаж знань з різних галузей функціонування громадських організацій та соціальних ініціатив, зокрема написання мотивуючих листів спонсорам, планування фандрейзингової кампанії, формування бюджету, підготовки проектів тощо.
На навчанні мистецтву залучення ресурсів були присутні 11 громадських організацій з різних міст, зокрема з Львова, Стрия, Червонограда, Миколаєва, Ковеля та ін.
Сергій Лардугін, Президент Благодійного фонду "Золота осінь" 2-3 грудня цього року зазначив, що тренінг йому дуже сподобався: «До Тренінгу про Фандрейзинг я чув про це тільки в загальному, а після нього взнав про це набагато більше, побачив, що це дуже серйозний напрямок, яким можна займатися професійно. Дізнався багато нових і цікавих речей про Залучення фінансів для діяльності неприбуткових громадських організацій. Побачив додаткові можливості залучення фінансів для діяльності нашого фонду. Багато чого, що почув на Тренінгу планую використовувати в роботі нашої організації. Також на Тренінгу у мене була унікальна можливість особисто поспілкуватися з професіоналом у цій справі, Р. Крапличем, та отримати від нього особисту консультацією по роботі нашого Фонду і тих нагальних питань, які нас цікавлять на сьогоднішній день (відповідь була дана з радістю і вичерпною). Тренінг пройшов дуже цікаво, насичено і з можливістю отримати практичні навички в цій справі. Даний Тренінг для мене був дуже корисним досвідом, який я зможу використати у нашій подальшій соціальній роботі з старшими людьми і зробити її більш ефективною та корисною.»
»
Фандрейзинг являє собою унікальну методику навчання, як залучити максимальну кількість ресурсів, які зможуть якісно допомогти функціонуванню громадської організації або різного роду проектам, які намагаються втілити в життя ініціативні громадяни нашої держави.

Створено: 07.12.2011р.

Bookmark and Share