Стартував міжнародний проект для старшокласників «Світ без кордонів»


12/11/2011 02:18
01/20/2012 02:18
28 листопада в Києві стартував національний освітній проект «Світ без кордонів», в рамках якого 16 стажерів з різних країн світу проводитимуть тренінги для старшокласників. Організатором проекту вже дев’ятий рік поспіль виступає міжнародна молодіжна організація AIESEC*.

Соціально-освітній проект «Світ без кордонів» 2008 року було визнано найкращим соціальним проектом AIESEC у світі. Цей захід виступає брендом AIESEC в Україні, охоплюючи 15 міст-представництв організації.

Цього року учні старших класів 11 шкіл Києва матимуть можливість набути лідерських навичок та розширити власний кругозір. 16 представників активної молоді з Індії, Китаю, В'єтнаму, Сінгапуру, Бразилії, Колумбії, Болгарії, Грузії та Єгипту розкриють для них значення персонального бренду, лідерства, тайм-менеджменту та ряду інших навичок, які в наш час є вирішальними для розвитку успішної особистості. Заняття проходитимуть у формі тренінгів, інтерактивних ігор, дискусійних клубів. Окрім того старшокласники спілкуватимуться іноземною мовою та дізнаються більше про культуру інших країн.

Наталія Теленкова, голова комітету з питань корпоративної відповідальності Ernst&Young: «Сьогоднішній світ ставить перед школярами все більше викликів. Водночас можливості для розвитку значно розширюються: традиційна шкільна освіта доповнюється безмежним інформаційним ресурсом – інтернетом, а позакласне навчання урізноманітнюють цікаві розвиваючі та соціальні ініціативи, подібні до проектів AIESEC. Для тих, хто не лінується користуватися можливостями, хто вміє бачити мету і розподіляти свій час між навчанням та розвагами – шанси на успіх високі».

У рамках заходу в Києві також відбудеться одноденна профорієнтаційна конференція – ПрофКо, метою якої є ознайомлення старшокласників з сучасною специфікою ринку праці та допомога у виборі напрямку професійного розвитку.

Стратегічний партнер проекту – компанія Ernst & Young, локальний партнер AIESEC в Києві – Kraft Foods, освітній партнер – НаУКМА, розвиваючий партнер - study.ua, чайний партнер заходу – Tess, партнер – Поліграфіст. Інформаційне партнерство надають: www.superjob.ua, osvita.org.ua, studportal.net.ua, ednu.kiev.ua, ed.net.ua, student.rabota.ua, unistudy.org.ua, studnews.org.ua

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище
Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua

За додатковою інформацією звертайтеся:
Лагошна Тетяна, PR менеджер "World Without Borders"
+38 093 723 44 51
tatiana.lagoshnaya@aiesec.net

Лагошна Тетяна
AIESEC

Bookmark and Share