Реалізуй свою мрію з «Аct.in.UA» у Львові


Тобі не байдужі соціальні проблеми в нашій країні? Ти бажаєш розвиватися і досягати більшого у житті? Хочеш зробити значний внесок у розвиток українського суспільства?

Тоді національний проект від AIESEC «Аct.in.UA» - це те, що тобі потрібно! Набір учасників відкритий з 14 грудня по 10 лютого. Заповнюй анкету для участі в проекті на сайті http://ua.join-aiesec.com

«Аct.in.UA» - це 6 тижнів теорії і практики проектного менеджменту від іноземних тренерів та топ-фахівців українських компаній.

Реалізація проекту - 11 лютого - 24 березня 2012 року. Учасники матимуть змогу відвідати тренінги від менеджерів провідних компаній Львова, а також семінари від іноземних тренерів в царині проектного менеджменту.

Унікальність Аct.in.UA в тому, що отримавши необхідні знання, ти відразу ж зможеш застосувати їх на практиці: придумати і реалізувати свій власний невеликий проект в групах з іноземними тренерами.

http://www.act.in.ua – детальніша інформація про проект.

http://vkontakte.ru/club32996303 - офіційна група В Контакті.

За додатковою інформацією звертайтесь до керівника проекту:

+38 093 486 03 51 – Анна Дроздова
anya.drozdova@aiesec.net

Додаткову інформацію про проведення проектів та організацію AIESEC можна знайти на офіційному сайті львівського локального представництва http://www.aiesec.lviv.ua

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем. Представлена в 110 країнах світу, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

Ваше прізвище та ім`я: 
Лілія Боровець
AIESEC у Львові

Bookmark and Share