Побудуй своє майбутнє разом з AIESEC у Львові! Приєднуйся до нас!


Міжнародна організація AIESEC відкриває набір в організацію з 6 лютого по 4 березня!

Зможеш пройти всі етапи відбору: анкета, інтерв’ю, центр оцінки, освітню конференцію?
Тоді вже в березні Ти станеш членом найбільшої у світі студентської організації AIESEC та будеш отримувати досвід роботи в команді, організовуючи соціально важливий проект!
А це літо стане для Тебе незабутнім: в той час, як інші студенти не будуть знати, що робити, Ти будеш займатися своїм професійним та особистісним розвитком разом із новими друзями!
Перший обов’язковий етап відбору в організацію - аплікаційна форма: http://ua.join-aiesec.com/. Реєстраційні форми будуть відкриті з 6 лютого по 4 березня.
Чим є унікальний досвід роботи в AIESEC? Будучи студентом або молодим фахівцем, члени організації отримують досвід роботи в команді, стають керівниками, спікерами на національних та міжнародних конференціях.
Кожен член організації може випробувати себе і дістати досвід у таких функціональних напрямках:
 External Relations (ER) – команда цього напряму працює над розвитком партнерських відносин між локальним комітетом та підприємствами;
 Incoming Exchange (ICX) – напрям займається пошуком іноземних стажерів. Ділиться на дві команди:
Corporate ICX – пошук компаній, котрі бажають залучити до штату іноземного стажера, а також підбір стажерів;
Non-corporate ICX – залучення іноземних стажерів у соціальні проекти AIESEC;
 Finance (F) – команда, яка займається фінансовим менеджментом, а саме робота з документацією проектів, бюджетуванням та грант менеджментом.
 Outgoing Exchange (OGX) - напрям займається пошуком стажерів-українців, що мають бажання поїхати за кордон для здобуття досвіду. Ділиться на дві команди:
Corporate OGX (професійний) – пошук стажерів, котрі бажають здобути професійний досвід у закордонній компанії;
Non-corporate OGX (волонтерський) – залучення активної молоді, котрі хоче випробувати себе у проектах AIESEC за кордоном;
 Talent Management (TM) – це напрямок, що займається пошуком, розвитком і мотивацією людей в організації (те саме, що Human Resources) ;
 Communication (CMM) – команда, що представляє AIESEC громадськості (те саме, що Public Relations).

АIESEС – міжнародна платформа для розвитку твого лідерського потенціалу та успішної кар'єри в майбутньому. Випускник організації на виході отримує теоретичні та практичні знання по проектному менеджменту, має досвід роботи в різних проектах та управлінні командою. Він знайомий з культурами інших країн, володіє англійською, розуміє бізнес-процеси.
Про інші проекти більше інформації на сайті: http://www.aiesec.lviv.ua/

Ваше прізвище та ім`я: 
Лілія Боровець
AIESEC у Львові

Bookmark and Share