Стартував національний екологічний проект «Green Rush»


13 лютого в Києві стартував національний екологічний проект «Green Rush», в рамках якого 10 стажерів з різних країн світу проводитимуть освітні лекції для школярів та студентів міста Києва. Організатором проекту вже вп’яте виступає міжнародна молодіжна організація AIESEC*.

Екологічний проект «Green Rush» вперше стартував у 2009 році. Цей захід виступає брендом AIESEC в Україні, охоплюючи 9 міст-представництв організації.
Цього року учні 7-10 класів та студенти вищих навчальних закладів міста Києва отримають теоретичні та практичні знання з екології та розширять свій власний кругозір. Десять представників активної молоді з Бразилії, Італії, Німеччини, Єгипту, та Китаю розкриють для них значення екологічної відповідальності, розкажуть, як саме ми можемо зберегти нашу планету від екологічних проблем. Заняття проходитимуть у формі тренінгів, інтерактивних ігор, дискусійних клубів, практичних занять. Учасники проекту спілкуватимуться іноземною мовою та дізнаються більше про культуру інших країн.

Окрім того, 1 березня 2012 року у рамках проекту о 12.00 у медіа-холі інформаційного агентства "Українські національні новини" за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52а (бізнес-центр "Леонардо") відбудеться прес-конференція на тему: «Виховання екологічної свідомості у молоді: культура поводження з відходами».

Сергій Устімов, pr-менеджер компанії «ГрінКо»: «Змінити екологічно ситуацію в Україні можна лише системним підходом, і однією з найважливіших складових такого підходу є планомірне виховання екологічної свідомості, в тому числі і культури поводження з відходами. Виховувати екологічну свідомість потрібно в першу чергу у молоді, починаючи з дитячих років. Тому ГрінКо протягом декількох років підтримує освітні програми, в тому числі і програму AIESEC. Тож освітні екологічні програми - це прогресивний, суспільно важливий захід, і чим більше буде таких програм, тим швидше країна зможе вирішити екологічні проблеми».

А для всіх бажаючих доторкнутися до «зеленого світу» 11 березня 2012 року в ТРЦ «DreamTown» відбудеться креативний та феєричний екозахід, де кожен бажаючий, відвідавши майстер-класи від провідних екомайстрів міста Києва зрозуміє, що кожній речі можна дати «друге дихання» і знайти для себе щось нове, цікаве та корисне!

Стратегічний партнер проекту – компанія Ernst&Young, генеральний партнер – компанія «ГрінКо», стратегічний партнер AIESEC у Києві – Kraft Foods; освітній партнер – МАУП, чайний партнер – Tess; екопартнер – Green 8; партнери – Зелений пакет, A4Club, Зелена хвиля, Зробимо Україну чистою.

Інформаційну підтримку надають: Українські новини, Освітній портал, Платформа, innovations.com.ua, openstudy.org.ua, UniStudy, StudNews, Зелена Хвиля, Портал «Культура», eco.com.ua.

Слідкуйте за нашими новинами.

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище

Стратегічний партнер AIESECв Києві – компанія «KraftFoods».
Локальні інформаційні партнери AIESEC в Києві - Job.ukr.net, Платформа, Headhunter, Careerguide, Українські новини, Компаньйон.
Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua

За додатковою інформацією звертайтеся:
Наталія Фотієва, PR менеджер "Green Rush"
natalia.fotieva@aiesec.net
+380935240265

Ваше прізвище та ім`я: 
Фотієва Наталія
AIESEC

Bookmark and Share