Міжнародний Воркшоп «Science for Prosperity»


03/25/2012 23:59
За підтримки ГО «Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці» 17.04.2012 - 21.04.2012 (Відень (Австрія), Братислава (Словаччина) та Будапешт (Угорщина).

Захід організовується з метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти. Учасники Воркшопу здобудуть
знання стосовно:
- стипендіальних програм для українських студентів на навчання у провідних європейських ВНЗ;
- грантових програм міжнародних фондів для проведення наукових досліджень;
- стажувань у міжнародних міжурядових інституціях (ООН, ОБСЄ)
- правових та організаційних питань навчання і проживання в країнах-членах Шенгенської угоди.

практичні навики у :
- підготовці аплікаційного пакету документів для подання на міжнародні стипендіальні та грантові програми;
- пошуку наукового керівника в європейських ВНЗ та дослідних центрах;
- налагодженні прямих контактів із донорськими організаціями.

Цільова авдиторія: студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні та /або проведенні наукових досліджень в Європі по стипендіальних (грантових) програмах міжнародних фондів.
Навчально-методична програма реалізуються шляхом проведення Робочих зустрічей в наступних організаціях:
1. Організація Безпеки і Співробітництва в Європі (OSCE) : презентація основних напрямів діяльності даної організації, її проектів, брифінг з експертами ОБСЄ на тему «Стандарти соціальної профілактики торгівлі людьми», а також інтерактивна зустріч з представниками Парламентської Асамблеї ОБСЄ від України та ін.
2. Штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй (UN) у Відні: ознайомчо-дискусійна зустріч зі спеціалістами Організації та практичний семінар з проблем промислового розвитку з метою подолання бідності.
3. Австрійське агентство міжнародної мобільності і розвитку (OeAD): презентація стипендіальних та грантових програм, передбачених для громадян України, в університетах Австрії, засади надання стипендій, процедури рекрутингового процесу, а також висвітлення правових та організаційних питань навчання і проживання в Австрії (в процесі погодження).
4. Штаб-квартира Міжнародного Вишеградського фонду (IVF) у Братиславі: презентація можливостей фінансування навчання і дослідницьких проектів українських науковців в країнах Вишеградської четвірки (Чехія, Польша, Угорщина, Словаччина), практичнее заняття, присвячене процессу аплікації.
5. Центрально-Європейський Університет: презентація навчальних програм, факультетів, дослідницьких центрів та університетського бюро кар’єри. Обговорення стипендіальних програм та фінансових умов навчання в університеті. Воркшоп «Як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Очікування грантодавців від кандидатів».
Університети та дослідні центри Відня: робочі зустрічі, організовані за індивідуальними побажаннями учасників проекту, з метою налагодження контактів з потенційними науковими керівниками та партнерами.

В рамках проекту передбачено:

- екскурсійна програма:
- Відень: огляд палацово – паркового комплексу Шонбрун – літньої резеденції імператорської сімї Габзбургів, найстарішого зоопарку Європи, можливість відвідати Віденьський Оперний Театр (опера чи балетна постановка (за програмою) ціна пільгового квитка 2,5 Євро)) та ін.
- Братислава: ознайомлення із культурно – історичною спадщиною «старого міста».
- Будапешт: автобусна оглядова екскурсія містом (Угорський Парламент, площа Героїв, базиліка св. Іштвана, Королівський палац та ін. ), можливість відвідати термальні купелі графа Сечіні.
-неформальні зустрічі та інтеграційні заходи з австрійськими, словацькими та угорськими студентами та молодими дослідниками;

Дипломи, що засвідчують участь у Міжнародному Воркшопі «Science for Prosperity» вручаються всім учасникам по завершенні проекту.
Крайній термін подання заяв на участь: 25.03.2012року

Детальну інформацію щодо умов участі, плану проведення заходу та Анкету учасника Ви можете знайти у Додатках, а також на сайті Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці: www.imans.at.ua
Стосовно отримання додаткової інформації просимо звертатися: info.iiasc@gmail.com або за телефонами: +38 097-126- 2481 Оксана Цмоць (керівник проекту), +38 063-241-1812 Станіслав Єкімов (менеджер проекту).

Станіслав Єкімов
Інститут міжнародної академічної і наукової співпраці
Причіплений файлРозмір
ANKETA.doc40.5 КБ
mizhnarodniy_vorkshop.doc489.5 КБ
Dodatok.doc495 КБ

Bookmark and Share