Почалася реєстрація на IT конференцію "UiversITy` 2012 "- все про сучасні веб-розробки та управління веб-проектами.


03/24/2012 10:00
03/25/2012 17:00
24-25 березня 2012 року в Києві відбудеться п'ята щорічна IT конференція - "UniversITy` 2012" для студентів технічних спеціальностей, IT фахівців і всіх, кому небайдужа сфера інформаційних технологій.

24-25 березня 2012 року в Києві відбудеться п'ята щорічна IT конференція - "UniversITy` 2012" для студентів технічних спеціальностей, IT фахівців і всіх, кому небайдужа сфера інформаційних технологій. У цьому році буде порушено тему сучасних веб-технологій та управління веб-проектом. Конференція буде проходити у формі класичних доповідей та семінарів. Майстер-класи проведуть кращі IT фахівці Україні. Організатором проекту виступає міжнародна організація AIESEC *.
У перший день конференції учасники дізнаються, що актуально сьогодні для веб-технологій:
-розробка сайтів за допомогою HTML5, CSS3;
-фреймворки;
-тенденції в веб-дизайні;
-нове в областях PHP,. NET, Java та багато іншого.

Другий день присвячений управлінню веб-проектами. Фахівці розкажуть про стан IT-бізнесу в Україну, про те, як реалізувати ідею і створити веб-проект з нуля. Головна мета – стимулювати та надихнути талановиту молодь на реалізацію своїх розробок, уникаючи підводних каменів та типових помилок.
Сьогодні важко уявити наше життя без інтернету. Він перестав бути просто робочим інструментом або можливістю згаяти час. Одночасно з його можливостями ростуть і вимоги до інтернет-технологій. Те, що ще декілька років тому було новітньою ідеєю, більше не справляється з новими завданнями. Фахівцям, зайнятим у цій сфері, слід розвиватися разом з розвитком веб-технологій і завжди бути в курсі передових тенденцій.
UniversITy – це можливість дізнатися про тенденції сучасних веб-технологій і реалізувати свої амбіції в IT бізнесі.
Вартість участі 160 грн. Реєстрація доступна за посиланням.
Детальну інформацію про конференцію можна знайти на сайті university.aiesec.kiev.ua.

Стратегічним партнером проекту виступає компанія «EPAM». Розвиваючий партнер – комп’ютерна академія «ШАГ». Стратегічний партнер AIESEC в Києві-компанія «Kraft Foods». Партнером проекту також є компанія «TESS», «Небесна Криниця». Медіа-партнери: job.ukr.net - генеральний інформаційний партнер, bigmir.net, itnews.com.ua, w2.com.ua, ukrhome.net, expert.com.ua, personal-trening.com, portaltele.com.ua, platfor.ma, ukranews.ua, Headhunter, Компаньйон, osvita.org.ua, innovations.com.ua, openstudy.org.ua, tochka.net, botexpert.com.ua та інші.
* AIESEC - міжнародна молодіжна організація, що об'єднує активну молодь з 110 країн світу. Члени організації - це студенти і випускники, які кожен день розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть і знають як змінювати світ на краще. АIESEC надає молодим людям можливість розвиватися як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
Досвід лідерства
Програма міжнародних стажувань AIESEC
Глобальне освітнє середовище
Офіційний сайт організації в Києві: www.aiesec.kiev.ua.

Кибалко Ірина, PR-менеджер «UniversITy», +38 0637023530
AIESEC

Bookmark and Share