Знайди роботу за один день!


Турбуєшся власним працевлаштуванням? Шукаєш перспективну роботу своєї мрії? Приходь на кар'єрний форум, що організовує AIESEC у Львові та виріш ці проблеми за 1 день!

19 квітня 2012 року в приміщенні Львівської Комерційної Академії о 9:00 розпочнеться форум «Кар’єрний крок», де студенти старших курсів та молоді випускники зможуть вирішити за один день найбільш хвилюючу проблему –проблему працевлаштування. Захід організовує міжнародна молодіжна організація AIESEC у Львові.
Унікальність «Кар’єрного кроку» 2012 полягає в тому, що учасники не лише отримають можливість представити себе ТОП-працедавцям країни на ярмарку вакансій, а й дізнаються про стан ринку праці, перспективні напрями розвитку бізнесу, а компанії-учасниці поділяться зі студентами і випускниками ВНЗ цікавими бізнес-кейсами зі своєї практики, а також розкриють секрети ідеального претендента на гідну посаду у великій компанії. Попередню згоду на участь уже підтвердило підприємство «ЛЕОНІ» та консалтингова компанія «Нексія ДК. Аудитори та Консультанти».
«Кар’єрний крок» – це комплексний захід, що зможе скоротити час пошуку роботи студентам та недавнім випускникам до одного дня.
Завдяки центрам оцінки, цей захід водночас є етапом відбору у провідні компанії України, а також можливістю об'єктивно оцінити власні та слабкі сторони. Щоб взяти участь у форумі, потрібно заповнити аплікаційну форму на сайті http://www.aiesec.lviv.ua/ або перейти за посиланням https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dERCckJSWlZVWUJnZTh...
Місце проведення: Львівська Комерційна Академія вул. Туган-Барановського, 10
Дата і час проведення: 19 квітня о 9:00 год

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів, що хочуть та знають як змінювати світ на краще.

Ваше прізвище та ім`я: 
Лілія Боровець
AIESEC у Львові

Bookmark and Share