День кар'єри у Києві


Продовжується реєстрація на форум кар’єри «Career Start’12».

13 травня 2012 року за адресою вул. Червоноармійська-Басейна 1-3\2А у бізнес-центрі «Арена» відбудеться форум кар’єри, організатором якого виступає міжнародна організація AIESEC.

«Career Start 2012» являє собою освітній форум для студентів, переважно випускників вищих учбових закладів. Метою проекту є ознайомити його учасників із можливістю працевлаштування в одну із представлених компаній, а також проінформувати їх про можливості та перспективи розвитку кар’єри в Україні.

На форумі будуть висвітлені два основні напрямки: маркетинг й реклама та фінанси.

Мова буде йти здебільшого про ринок праці України, про специфіку роботи в кожному з представлених напрямків, про те, як правильно поводити себе під час співбесіди, як написати якісне резюме і про багато іншого. Спікери піднімуть такі теми як «Кар’єра маркетолога у міжнародній компанії», «Кар’єра фінансиста у міжнародній компанії», «Як зацікавити роботодавця».

Одним із спікерів напрямку «маркетинг» і учасником панельної дискусії в рамках проекту стане Оксана Тюпа – спеціаліст у сфері освітніх тренінгів, які стосуються пошуку роботи, а також тайм-менеджменту та проектного менеджменту.

Реєстрація на участь у форумі відкрита до 12 травня включно!

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Учасники проекту вже зараз можуть надсилати свої резюме на адресу: viktoriia.bulgak@aiesec.net. Після їх ретельного розгляду будуть відібрані найкращі резюме і представники компаній – роботодавців проведуть співбесіду з їх авторами.

Офіційний сайт проекту «Career Start 2012»: http://career.aiesec-blog.kiev.ua/

Проект у соціальних мережах:

http://vk.com/careerstart12
www.facebook.com/CareerStart12
https://twitter.com/Career_Start

Партнерами проекту є компанія Kraft Foods – стратегічний партнер AIESEC в Києві, компанія KPMG – генеральний партнер проекту, ProCreditBank та Бізнес центр Арена, – офіційні партнери “Career Start’12”, офіційний інформаційний партнер - job.ukr.net. Генеральний інтернет-партнер - HeadHunter. Інформаційні партнери: Advertising School, job.ukr.net, Комп&ньоН, tochka.net, bigmir)net, trainings.ua, Освітній Портал, Українські новини, StudNews, Begun Украина, ПЛАТФОРМА, Jooble, UNISTUDY, b2blab, Роботодавець, parta.kiev.ua, Агенция Карьера, ProGroup & Renaissance Consulting.

Контактна інформація:

Євченко Богдан

PR - менеджер конференції «Career Start 2012»
e-mail: Bohdan.Yevchenko@aiesec.net
mob: +38 (093) 271 44 65

Пабат Маргарита

PR - менеджер конференції «Career Start 2012»
e-mail: Rita.Pabat@aiesec.net mob: +38 (093) 508 05 42

Ваше прізвище та ім`я: 
Євченко Богдан
Міжнародна організація AIESEC

Bookmark and Share