Борис Тарасюк: ЄС негативно оцінює дії української влади


Борис Тарасюк: ЄС негативно оцінює дії української влади

«Вчорашні дебати в Європарламенті були заплановані заздалегідь і включали в себе обговорення ситуації в Україні. Передбачається, що в четвер буде прийнята резолюція по Україні. Я знайомий з проектом цієї резолюції. Звичайно, нічого на зразок замороження рахунків там, на жаль, немає. В Європарламенті існують різні думки щодо запровадження персональних санкцій по відношенню до представників української влади. Думаю, рано чи пізно, якщо влада не схаменеться, до санкцій, котрі включатимуть замороження рахунків,  відмови у наданні віз тощо дійде» - розповів голова НРУ.

За його словами, реакція з боку Європейського Союзу - не тиск, оскільки не він проситься в Україну, а навпаки. Відтак, ЄС очікує, що Україна, яка задекларувала своє прагнення інтегруватися до ЄС, буде дотримуватися його принципів і стандартів.

“Це не є темою для дискусії, оскільки представники української влади, котрі говорять про тиск з боку ЄС, повинні переглянути свої позиції і відмовитися від курсу на європейську інтеграцію з причини невідповідності їхніх дій  європейським цінностям”, – зауважив Борис Тарасюк. - Вважаю, що йдеться про політичні емоції частини Європейського парламенту, котрі, на мою думку, правильні. В Украине без проблем зарегистрировать ООО в этом может помочь соответствующая компания.

Парламентар відзначив, що проект резолюції дуже критичний, зокрема, в частині вибіркового переслідування представників опозиції. Яким буде остаточний варіант – побачимо в четвер.

“Одне точно – ЄС негативно оцінює дії української влади”, – сказав він.

Створено: 23.05.2012р.

Bookmark and Share