70 стажерів з 25-ти країн світу працюватимуть в дитячих таборах Київщини


15 червня в Києві стартує друга хвиля проекту «Світ без кордонів» - “Summer Camp" - національний соціальний культурно-освітній проект, який проводиться міжнародною організацією Айсек в рамках проекту “World Without Borders” з 2003 року в 15 містах-представництвах в Україні

Проект “Summer Camp” триватиме 14 тижнів, протягом яких 70 стажерів з 25 країн світу, серед яких Індія, Бразилія, Австралія, США, Єгипет, Чехія, Індонезія, Польща, Португалія та інші, будуть працювати з дітьми в літніх таборах та в творчих гуртках. Вони будуть проводити розвиваючі лекції на теми глобальних проблем суспільства, природи, економіки. Учасники проекту зможуть дізнатися особливості різних культур, традиції, звичаї, обряди тієї чи іншої країни безпосередньо від їхніх представників, а не з екрану телевізора чи комп’ютера.
Молоді та активні люди з усього світу допоможуть дітям розкрити лідерський потенціал та творчі здібності, виховати культурну толерантність та вивчити іноземну мову, адже всі лекції та тренінги будуть проводитися виключно англійською мовою. Таким чином, діти в таборах зможуть не лише відпочити, а й збагатитися новими знаннями.
В рамках проекту також відбудеться фестиваль іноземних культур Global Village, де представники 22 країн світу будуть презентувати свою культуру, традиції мешканцям Києва.
Подібні соціальні проекти щороку проходять в Києві завдяки підтримці соціально-відповідльних компаній, які дбають про мабутнє української молоді вже сьогодні. Серед них:
Стратегічний партнер AIESEC в Києві - Kraft Foods, Партнери проекту: Litvinoff dance & danza club, МММ - 2011.
Інформаційне партнерство надають: Освітній портал, Українські новини, Кореспондент, , Видавництво "Основа", журнал «Пізнайко», журнал “What`s on”, ”Parta.ua. Xvatit.com, job.ukr.net, Комп&ньоН, tochka.net, bigmir)net, trainings.ua, StudNews, UNISTUDY, Всеукраїнський шкільний портал, Можливості в Україні, Київ.Свідомо, Openstudy.

* АIESEC – міжнародна організація з 64-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство.

AIESEC в Україні вже більше 20 років розвиває лідерський потенціал української молоді.
AIESEC виховує лідерів, у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх вирішення.
Офіційний сайт AIESEC в Києві www.aiesec.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:
PR-менеджер проекту, Катерина Антонець
e-mail: katya.antonets@aiesec.net
mob: 097 142 60 06
mob: 093 352 33 94

Ваше прізвище та ім`я: 
Антонець Катерина
AIESEC

Bookmark and Share