Колектив Укрексімбанку перерахував частину зарплатні дитячим лікарням


06/05/2012 10:09
Заклади дитячої медицини з усієї України регулярно отримують адресну грошову допомогу від співробітників та клієнтів Укрексімбанку.

До Міжнародного дня захисту дітей працівники АТ «Укрексімбанк» організували збір коштів для забезпечення потреб важкохворих пацієнтів дитячих медичних закладів. Співробітники Головного банку та філії в м. Києві перераховують частину заробітку клініці нейрохірургії дитячого віку Інституту нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова АМН України, а грошові кошти від співробітників філій спрямовуються на рахунки регіональних установ дитячої медицини.
Колектив банку не вперше здійснює перерахунок коштів на підтримку дитячих лікарень. Такі заходи неодноразово проводилися у попередні роки для благодійної допомоги медичним закладам у всіх областях України. Крім того, багато співробітників та клієнтів державної фінансової установи користуються спеціальними картками програми «Разом за життя»®, емітованими Укрексімбанком. За своєю функціональністю вони є повноцінними міжнародними платіжними картками Visa. Їх особливість у тому, що 75 копійок з кожної трансакції за карткою надходять на користь дитячого відділення Національного інституту раку. Впроваджено також інші способи здійснення благодійних внесків – за допомогою банкоматів, засобами електронного банкінгу тощо.
«Укрексімбанк власним прикладом діяльності у сфері благодійності прагне звернути увагу суспільства на проблеми захисту життя та здоров’я дітей, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Оксана Решетняк. – Найбільшим та найефективнішим проектом банку у цьому напрямку є благодійна програма «Разом за життя»®. Зібрані у рамках програми кошти перераховуються безпосередньо на рахунки медичних закладів для придбання спеціалізованого медичного обладнання, хірургічного інструментарію, ліків тощо. Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до участі у програмі – спільними зусиллями ми зможемо врятувати життя багатьом дітям!»

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» — універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найрозгалуженішу в Україні мережу банків-кореспондентів, яка включає понад 850 банківських установ у різних країнах світу.
АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з провідними міжнародними фінансовими організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними установами. Завдяки бездоганній репутації на міжнародних фінансових ринках та позитивним результатам багаторічної діяльності в галузі експортного фінансування Банк досяг визнання як прямий позичальник та гарант 35 провідними експортно-кредитними агенціями світу.
 

Створено: 5.06.2012р.

Bookmark and Share