«Leadership Development Seminar 2012».Реєстрація триває!


07/05/2012 10:00
07/07/2012 22:00
5-7 липня 2012 м. Київ. Міжнародна студентська організація AIESEC проводить 18-ту національну конференцію з розвитку лідерських якостей "Leadership Development Seminar 2012". Протягом трьох днів представники провідних міжнародних та українських компаній організовують для студентів різних українських ВНЗ тренінги та майстер-класи, присвячені лідерству, маркетингу, продажам, фінансам, а також управління персоналом та ринку праці України. Основна мета проекту - розкрити лідерський потенціал молоді і допомогти у розвитку професійних якостей.

В рамках заходу LDS студентам надається можливість пройти інтенсивну триденну програму навчання. Перший день присвячений темі лідерства. Представники бізнесу та відомі українські діячі поділяться з учасниками секретами та особистими історіями успіху. Наступні два дні складаються з взаємопов'язаних тренінгів та кейсів, де візьмуть участь робочі групи студентів, які отримають практичні навички.
Конференція проходить за підтримки міжнародної студентської організації AIESEC вже 18 років поспіль і встигла об'єднати близько 2000 лідерів нового покоління. Цей рік не буде винятком: активні студенти з усіх куточків України зберуться разом, щоб почати свій шлях лідера за допомогою та під керівництвом 50-ти відомих спікерів та тренерів.
За історію конференції в якості спікерів виступали: Оксана Алієва (Альфа Банк), Михайло Шуранов (McDonald's України), Ігор Проценко (Google), Богдан Бенюк (актор і шоумен), Ірина Лисенко (генеральний директор Нового Каналу), Євген Трескунов (Директор по стратегічного розвитку компанії АЕРОСВІТ) і багато інших видатних діячів.
Більш детальну інформацію про історію конференції ви можете знайти на сайті www.ldsukraine.org.
Конференцію «LDS - 2012» підтримують провідні компанії та асоціації України, а також представники ЗМІ, які зацікавлені у підвищенні рівня освіти і професійної підготовки студентів.
Для того, щоб стати учасником конференції, необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням. Кількість місць строго обмежена, відбір учасників буде проводитися за аплікаційними формами.
Генеральним партнером конференції виступає компанія Amway. Стратегічний партнер - Ernst & Young. Офіційний партнер конференції - компанія KraftFoods. Лідерський партнер - компанія Procter & Gamble. Розвиваючий партнер – Українська Біржа. Технічний партнер – Samsung.
Читайте останні новини на офіційному твіттері @ ldsukraine, групі вконтакте vk.com/ldsukraine, а також на сайті www.ldsukraine.org.
AIESEC - міжнародна молодіжна організація, що об'єднує активну молодь з 110 країн світу. Члени організації - це студенти і випускники, які кожен день розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть і знають як змінювати світ на краще. АIESEC надає молодим людям можливість розвиватися як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
Досвід лідерства
Програма міжнародних стажувань AIESEC
Глобальне освітня середовище
Офіційний сайт організації в Києві: www.aiesec.kiev.ua.

Кібалко Ірина

Bookmark and Share