Рівненські партії не хочуть бути ЧЕСНими


Громадянський рух ЧЕСНО продовжує «стукати в двері» до рівненських партій з пропозицією підписати меморандум доброчесності, партії не поки відповідають.

Взяти на себе зобов’язання не висувати кандидатів в депутати, які не відповідають таким критеріям як незмінність політичної позиції, особисте голосування, не порушення прав людини і не причетність до корупційних дій та ін.. погодилися далеко не всі партії. При чому однаково веде себе як влада, так і опозиція.
Нагадаємо, 23 квітня ц.р. активісти громадського руху ЧЕСНО про вели «круглий стіл», разом з керівниками обласних організацій політичних партій. Політикам було запропоновано підписати Меморанду і не висувати кандидатів у депутати, якщо вони не відповідають наступним критеріям:
•         незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців
•         непричетність до корупційних дій
•         відповідність задекларованих доходів та майна стилю життя
•         відсутність фактів порушень прав і свобод людини
•         особисте голосування в парламенті
•         відвідання не менше 75% засідань Верховної Ради України

Підписали цей меморандум лише 6 партій, зокрема:  Партія “Наша Україна” , “Українська Народна Партія” ,  “Комуністична партія України”, “Народна Cамооборона” , “Українська радикальна партія” та  Партія Громадська позиція.
 
Інші наразі не озвучили своїх рішень стосовно доброчесності майбутніх кандидатів. Аби громадяни достеменно знали позицію «непідписантів» партіям було надіслано листи-запити з проханням підписати меморандум або обґрунтувати причини відмови. Зокрема такі листи були відправлені :
РОО ПП “За Україну”
РОО ПП “Всеукраїнський патріотичний союз”
РОО ПП “Українська платформа”
РОО Українська республіканська партія “Собор”
РОО Народно-демократична партія
Партія Зелених України

РОО Українська соціал-демократична партія
РОО ПП “Україна Майбутнього”
РОО ПП “Фронт Змін”
РОО Партія Регіонів
РОО Партія В.Кличка  УДАР
Рівненська крайова організація Народного Руху України
РОО Народна партія
РОО “Всеукраїнське об’єднання Батьківщина ”
РОО ПП “Праведність”
 
Активісти чекають, що партії підуть їм на зустріч, і письмово візьмуть на себе зобов’язання не висувати на майбутніх виборах прогульників, політичних хамелеонів, корупціонерів і т.д. Відповідей наразі немає.

Створено: 21.06.2012р.

Bookmark and Share