Фестиваль культур Global Village


21 липня в Києві відбудеться фестиваль культур Global Village, метою якого є розвиток толерантного ставлення до представників інших національностей. Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC у місті Києві.

Гості фестивалю матимуть змогу познайомитись з особливостями культури різних народів світу. Більш як 50 учасників з усіх куточків світу зберуться на фестивалі для того, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури за допомогою національних страв, звичаїв і костюмів. Відвідувачі матимуть можливість особисто поспілкуватись з учасниками та дізнатись більше про представлені на фестивалі країни.

Свої культурні традиції продемонструють представники 30 країн, серед яких: Польща, Австрія, Румунія, Іспанія, Португалія, Чеська республіка, Угорщина, Австрія, Греція, США, Бразилія, Мексика, Канада, Туреччина, Пакистан, Китай, Індія, Японія, Індонезія, Єгипет, Ліван, Туніс, Алжир, Марокко, Пуерто-Ріко. Всі представники фестивалю є учасниками програми соціальних та професійних стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

В рамках фестивалю всі бажаючи зможуть прийняти участь у майстер-класах, що пов’язані з традиційним мистецтвом представлених країн, послухати виступи відомих мандрівників. А на завершення гостей фестивалю очікує яскравий концерт за участю відомих музичних гуртів, студій танцю та самих учасників-іноземців.

Інформаційне партнерство надають: Туристичні новини, Info Киев, Cіль, NOVAUKRAINA.ORG, This is Ukraine, rabota.ua, www.osvita.org.ua, Calendarium, Свідомо, CinemaHall, xvatit.com, platfor.ma, innovations.com.ua, UNISTUDY, StudNews, Кореспондент.net, Можливості в Україні.

* AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 110 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
● Досвід лідерства
● Програма міжнародних стажувань AIESEC
● Глобальне освітнє середовище
Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua

За детальною інформацією звертайтесь до:
Тетяна Підгорна, PR менеджер "Global Village"
+38 093 710 16 49
tetyana.pidgorna@aiesec.net

Ваше прізвище та ім`я: 
Тетяна Підгорна
AIESEC

Bookmark and Share