У Києві стартував освітній проект “Language school”


У вівторок 12 червня в Київському Національному Економічному Університеті ім. Вадима Гетьмана відбулось офіційне відкриття освітнього проекту «Language School» від молодіжної організації AIESEC.

У вівторок 12 червня в Київському Національному Економічному Університеті ім. Вадима Гетьмана відбулось офіційне відкриття освітнього проекту «Language School» від молодіжної організації AIESEC.
Наталія Кобзар, керівник проекту, подякувавши всім присутнім, представила команду організаторів і партнерів проекту, якими виступили English Language School “Speak Well”, Школа Східних Мов та Культури, Європейський Університет, Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана.

Також на відкритті були присутні викладачі проекту, якими є 13 стажерів з таких країн світу, як Польша, Туреччина, Туніс, Мексика, Пуерто-Ріко, Індія, Єгипет, Китай. Вечір продовжився знайомством учасників і неформальним спілкуванням.

Наразі в проекті “Language School” 60 учасників, які були попередньо поділені на 7 груп в залежності від рівня володіння мовою. Учасники вивчають англійську, іспанську та китайську мови. Заняття проходять 3 рази на тиждень по 2 години і включають в себе розмовні клуби, практику та заняття з граматики.

Іном Халіфов, учасник проекту, який вивчає англійську мову мову: “ Мені курси дуже подобаються. Ви зібрали хороших інтернів. Рівень англійської піднявся на сходинку. Окремо хочу виділити Чіл, педагогічні навики якої допомогли мені розібратись з тими нюансами граматики, яких я раніше не знав!”.

Протягом проекту заплановано декілька додаткових подій. В неділю 24 червня в центрі міста Києва для учасників проекту був організований English Language Quest, партнером якого виступив Кінотеатр “Лейпціг”. Також курс передбачає проведення вечорів культур. Всі подробиці можна дізнатись в нашій офіційній групі Вконтакті.

Партнери проекту:
English Language School “Speak Well”, Школа Східних Мов та Культури, Європейський Університет, Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана, кінотеатр “Лейпціг”
Інформаційне партнерство надають:
UNISTUDY, StudNews, ПЛАТФОРМА, портал Хватит, Освітній Портал, Українські новини, bigmir)net, Jooble, rabota.ua, korrespondent, calendarium.ua, Комп&ньоН, cinemahall.org, molodi.in.ua, svidomo.org, openstudy.org.ua, job.ukr.net.

*АIESEC – міжнародна організація з 64-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство.
AIESEC в Україні вже більше 20 років розвиває лідерський потенціал української молоді.
AIESEC виховує лідерів, у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх вирішення.
Більше дізнатися про AIESEC у Києві Ви можете на www.aiesec.kiev.ua

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Сидорович Катерина

Менеджер із зв’язків з громадськістю
e-mail: katerina.sydorovych@aiesec.net
моб.: 063-703-13-62

Ваше прізвище та ім`я: 
Сидорович Катерина
AIESEC

Bookmark and Share