19 вересня 2012 року в м. Сімферополі відбувся круглий стіл на тему: «Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації»


19 вересня 2012 року в м. Сімферополі відбувся круглий стіл на тему: «Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації», що проводився Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН».

На заході були присутні: кандидати в народні депутати України, їх довірені особи, представники політичних партій та громадських організацій, представники відділів ведення Державного реєстру виборців, представники місцевих ЗМІ.
Метою проведення круглого столу обговорення проблем дотримання правил і принципів ведення реєстру виборців, визначення перспектив та вироблення рекомендацій, які сприятимуть покращенню взаємодії суб’єктів виборчого процесу та органів ведення реєстру виборців.
Круглий стіл розпочався з презентації експертів Центру підтримки громадських ініціатив у якій було висвітлено правові засади діяльності Органів державного реєстру виборців, передумови запровадження Державного реєстру виборців, проблеми дотримання правил і принципів ведення реєстру виборців, перспективи покращення діяльності органів ведення Державного реєстру виборців та особливості взаємодії громадянського суспільства і органів ведення Державного реєстру виборців. Учасники круглого столу провели фахову дискусію щодо проблем функціонування Державного реєстру виборців, надали пропозиції щодо вдосконалення Закону України «Про Державний реєстр виборців». Значну увагу було відведено на налагодження співпраці та посилення взаємодії органів ведення Державного реєстру з політичними партіями, громадськими організаціями, ЗМІ та виборцями.
Круглий стіл є частиною проекту «Громадський моніторинг Державного реєстру виборців», який реалізовується за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.
Коаліція виборчих ініціатив «ДЗВІН» (Демократичне забезпечення виборчих ініціатив народу) – об’єднання громадських організацій та активних виборців, яке було створене у березні 2011 року. Головна мета коаліції - спрямування зусиль на забезпечення захисту законних прав усіх учасників виборчого процесу та спостереження за дотриманням законодавства під час парламентських виборів 2012 року.
За додатковою інформацією про програму можна звернутись до координатора програм «ДЗВОНу» Олени Плевако за тел.: 050-811-19-41

Більше про нашу діяльність можна дізнатись на сайтах DZVIN.IN.UA та CISC.ORG.UA

Ваше прізвище та ім`я: 
Александр Сергеев

Bookmark and Share