В Україні стартував осінній призов до війська


1 жовтня офіційно розпочалась призовна кампанія, яка триватиме до кінця листопада. Сьогодні розпочали роботу обласні, міські та районні призовні комісії, які забезпечуватимуть призов 18 тисяч 900 громадян України на строкову військову службу. Із них до лав Збройних Сил України – 12 тисяч 500 осіб, Внутрішніх військ МВС України – 5 тисяч 400 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 1 тисяча осіб”. Про це повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Михайло Гриневич.

У порівняні з цьогорічним весняним призовом протягом жовтня-листопада до лав Збройних Сил України буде призвано на 2 тисячі 500 осіб менше, що пов’язано з плановим скороченням обсягів призову в ході реформування Збройних Сил України, стабілізацією показників укомплектованості військовослужбовцями за контрактом та посиленням складової резервістів у перспективній структурі Збройних Сил.
Важливим аспектом нинішньої призовної кампанії є те, що формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин сплановано провести у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада. В першу чергу зі збірних пунктів відбуватимуть команди для укомплектування військових частин високомобільних десантних військ та спеціального призначення, військових частин і підрозділів, які залучаються до бойового чергування з протиповітряної оборони, військових частин і підрозділів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Терміни відправок сплановані таким чином, щоб дати усім призовникам можливість проголосувати на виборах народних депутатів України 28 жовтня безпосередньо у військових частинах або за місцем реєстрації.
 
Тел. для довідок 097- 481-25-11
 

Ваше прізвище та ім`я: 
Гриневич Михайло Павлович
Регіональний медіа-центр МО України.

Bookmark and Share