Підвищення життєздатності громадських організацій


9-10 вересня 2005 року в м. Дніпрорудне та м. Енергодар тренерами обласної громадської організації «Християнська асоціація молоді та сім’ї - УМСА в рамках проекту «Підвищення життєздатності громадських організацій» проведено тренінги для представників молодіжних організацій та активної молоді на тему «Створення та управління проектами». Основною метою проведення тренінгу було надати учасникам тренінгу базових знань та навичок з написання та управління проектами для розвитку громадського сектору та покращення між секторального співробітництво.

В плані тренінгу були включені наступні модулі:
- створення та управління проектами, проектний менеджмент;
- типовий підхід до написання проекту для отримання зовнішнього фінансування;
- використання просунутих методик управління проектами.
Крім освітніх модулів були проведені тренінгові практичні командні та індивідуальні ігри, які моделюють реальні процеси та дають можливість безпосередньо застосовувати набуті знання. Тривалість тренінгу складала 4 години.
В тренінгу прийняли участь:
- Дніпрорудне: 28 осіб різного віку (наймолодший учасник – 16 рік, найстарший – 22 роки) та статі.
- Енергодар: 17 осіб різного віку (наймолодший учасник – 14 років, найстарший – 33 роки) та статі.

Завдяки активному використанню елементів творчої індивідуальної та командної роботи вдалося досягти повного порозуміння та узгодженості роботи команд, під час виконання командних завдань критичних, конфліктних ситуацій не виникло, загальна активність учасників була дуже високою.
Згідно з визначених очікувань учасників тренінгу, усного обговорення результатів тренінгу та оціночної анкети можна вважати проведення успішним та таким, що відповідає поставленій меті.Bookmark and Share