Центр політичної освіти допомагає українським НДО підготувати консультантів з питань виборчого законодавства


В с. Снов’янка (Чернігівська область) Центр політичної освіти провів семінар для представників громадських організацій за тематикою „Надання консультацій учасникам виборчого процесу з питань виборчого законодавства”. Учасниками семінару стали більше 30 представників громадських організацій з Північного і Західного регіону.
Протягом трьох днів учасники семінару ознайомились з нормами українського виборчого законодавства, методологією організацією консультативного процесу, обговорити перспективи діяльності мережі громадських організацій у забезпеченні чесних та прозорих місцевих виборах.
Громадські активісти визначились, які питання будуть найбільш актуальними для консультування виборців, політичних партій, ЗМІ, громадських організацій. Також розглянули основні переваги і недоліки різних форм надання консультацій і можливі проблемні ситуації, які можуть виникнути в роботі консультанта.
До кінця вересня Центр проведе ще два семінари для представників Південного і Східного регіонів за темами „Моніторинг виборчих процесів” та „Надання консультацій суб’єктам виборчого процесу щодо виборчого законодавства”.
Навчальні заходи Центру політичної освіти проходять в рамках проекту „Розвиток мережі громадських організацій України задля забезпечення чесних та прозорих виборів” за підтримки Проекту "Сприяння організації виборів в Україні", що виконується DEVELOPMENT ASSOCIATES, INC. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

З повагою,
Громова Тетяна, виконавчий директор ЧММГО "Молодь - XXI стол ття"
тел. моб. (097)913-81-28
тел. роб.(0462)10-18-71
Bookmark and Share