На Тернопільщині зловживають алкоголем, а на Рівненщині працюватимуть шкільні базари


З початку червня на Тернопільщині тривають загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Літо-2005”. Під час проведення операції правоохоронці затримали 153 неповнолітніх, що скоїли злочини та адмінправопорушення, – поінформували 17 серпня Західну інформаційну корпорацію у ЦГЗ УМВС України в Тернопільській області. Чимало злочинів неповнолітні скоїли в місцях оздоровлення та відпочинку. Левову частку зафіксованих правопорушень становлять крадіжки державного і приватного майна.
У період літніх канікул збільшились показники зловживання малолітніми алкоголем. Правоохоронці стверджують, що причиною цього нерідко стає неналежний контроль з боку дорослих. Непоодинокими є факти споювання підлітками своїх молодших товаришів із подальшим насильством та вимаганням грошей. Актуальною в області залишається проблема дитячого бродяжництва.

У РІВНОМУ БУДЕ ДІЯТИ ТРИ ШКІЛЬНІ БАЗАРИ
Шкільне вбрання, канцтовари, тощо мешканці та гості Рівного зможуть купити за цінами, нижчими від ринкових. Таку можливість забезпечать три шкільні базари – повідомили 17 серпня Західну інформаційну корпорацію в управлінні торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Рівненського міськвиконкому.
Десять підприємців, які бажають взяти участь в організації базарів, гарантують, що ціни будуть істотно нижчими, ніж на ринках обласного центру.
Свою роботу базари розпочнуть з 18 серпня.

Bookmark and Share