МОЛОДИМ ЧЕРНІВЧАНАМ ЗАПРОПОНУВАЛИ ПОВСЯКДЕННО ДОТРИМУВАТИСЯ ГАСЛА: “ЯКЩО ХОЧЕШ БАЧИТИ ГАРНИМ СВОЄ МІСТО – ПОЧНИ ІЗ СЕБЕ“


Питання участі молодіжних громадських організацій у популяризації бережливого ставлення молоді до архітектурної та історико-культурної спадщини Чернівців, а також плани молоді щодо відзначення 600-річного ювілею рідного міста обговорено 4 жовтня на засіданні „круглого столу” “Моє місто – моя турбота”, організованого з нагоди Дня міста. Про це повідомив 5 жовтня власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.

У дискусії взяли участь представники 19 молодіжних організацій та органів учнівського і студентського самоврядування, секретар міської ради Троян Єремічук та заступник міського голови Галина Сологуб, представники департаментів, управлінь і відділів міської ради, правоохоронних органів.

За результатами обговорення прийнято звернення до учнів, студентів, молоді із закликом до відповідального та дбайливого ставлення до рідного міста. Представники активної молоді закликають своїх однолітків берегти парки і сквери, дитячі та спортивні майданчики, архітектурні пам’ятки, новозбудовані споруди і оновлені фасади, підтримувати охайний вигляд та чистоту площ і вулиць міста, уважно ставитися до старшого покоління, дотримуватися загальної культури поведінки у громадських місцях.
Учасники „круглого столу” звернули увагу владних та громадських структур на важливість поширення соціальної реклами щодо профілактики негативних явищ в молодіжному та дитячому середовищі, вирішили активізувати роботу молодіжних громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядування щодо залучення молоді до активного громадського життя міста, координації зусиль під час підготовки і проведення заходів з метою виховання духовності та екологічної культури у молоді міста.
Молодим чернівчанам запропоновано повсякденно дотримуватися гасла: “Якщо хочеш бачити гарним своє місто – почни із себе“.

Bookmark and Share