Херсонські студенти влаштували овацію Борису Беспалому?


Народний депутат, член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Борис Беспалий прочитав лекцію студентам Херсонського державного університету. За його словами, українське суспільство вступає в смугу чергових випробувань, викликаних запровадженням політреформи. Депутат відзначив, що низка змін, які принесе реформа, зараз є об`єктом гострої критики. Зокрема, критикується відновлення загального прокурорського нагляду за всіма сферами життя держави – Борис Беспалий зауважив, що "подібний існував у сталінсько-брежнєвські роки, лише зараз він сором`язливо називається "наглядом за дотриманням прав людини".


Борис Беспалий висловив сумнів щодо доцільності надання постановам Верховної Ради статусу документів, обов`язкових до виконання Кабінетом міністрів, оскільки це, на його думку, може "породити лоббізм і кланові інтереси, що неминуче вплине на ефективність роботи Кабміну, і вплине в гірший бік".


Також народний депутат звернув увагу на те, що зараз певні сили "проштовхують" через парламент зміни в законодавстві, згідно з якими принцип депутатської недоторканості поширюється на депутатів усіх рівнів. Таке нововведння спонукає кримінальних "авторитетів" йти у владу і домагатися для себе хоча б "сільського" депутатства. "Злодії повинні сидіти, тільки одні думають, що у в`язниці, а інші – що в парламенті", - сказав Борис Беспалий.


Народний депутат визнав, що "у нас була криза у владній еліті, однак на житті більшості людей вона не позначилася – комунальні служби, підприємства життєзабезпечення гірше працювати не стали". "Це як у лісі – крона дерев шумить, а коріння непорушне", - відзначив Борис Беспалий.


Студенти ХДУ влаштували парламентарію справжню овацію, адже саме він був автором прийнятих Радою законопроектів про скасування плати за вхідні звінки для абонентів мобільного зв`язку і про перехід з похвилинної тарифікації на посекундну для користувачів усіх видів телефонного зв`язку". "За два роки, які минули з моменту прийняття резонансного закону, кількість користувачів мобільних телефонів зросла від чотирьох до двадцяти мільйонів осіб", повідомив Борис Беспалий.

Прес-служба партії "Народний Союз Наша Україна"

Bookmark and Share