На мітинг студіки прийшли не стільки, щоб підтримати ректора, а щоб висловитися проти “Студентського братства”?


5 жовтня у Рівному студенти та викладачі Рівненського державного гуманітарного університету прийшли до облдержадміністрації, аби засвідчити свою позицію стосовно відставки ректора РДГУ Руслана Постоловського, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації. На Майдан перед облдержадміністрацією прийшли кілька сотень студентів та викладачів гуманітарного університету, які підтримують ректора. Поряд із ними були й представники «Студентського братства». Представники обох груп говорили про своє. Причому робили це одночасно, не даючи висловитися один одному.

Судячи з розмов між самими студентами, на мітинг вони прийшли не стільки, щоб підтримати ректора, а щоб висловитися проти “Студентського братства”. Учасники мітингу апелювали до вищих владних структур. До протестантів вийшов перший заступник голови Рівненської ОДА Олег Ковальчук і повідомив, що у цьому конфлікті адміністрація займає нейтральну позицію.
На цьому учасники мітингу розійшлися.
Довідка ЗІКу.
На початку тижня представники незалежної профспілки „Студентське братство” з РДГУ розбили на майдані Незалежності Рівного наметове містечко. Як повідомляють самі "братчики", подібне містечко розташоване і поблизу Міністерства освіти у Києві. Мета учасників акції – відставка ректора університету Руслана Постоловського.
Bookmark and Share